Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Практикум з технології лікарських косметичних засобів: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / Т.Г. Калинюк, Є.В. Бокшан, С.Б. Білоус та ін.

Практикум з технології лікарських косметичних засобів: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / Т.Г. Калинюк, Є.В. Бокшан, С.Б. Білоус та ін.

59569
Немає в наявності
 
 
Автори: Тимофій Григорович Калинюк, Єлизавета Василівна Бокшан, Світлана Богданівна Білоус та ін.
Гриф: рекомендовано МОН України
Аудиторія: для студентів вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти III—IV рівнів акредитації, що навчаються за спеціальністю “Фармація”. Може бути рекомендований також фахівцям, які працюють у галузі фармації та косметології
Видавництво: «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2008
Кількість сторінок: 184
ISBN: 978-966-10-0012-3
Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Практикум з технології лікарських косметичних засобів: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / Т.Г. Калинюк, Є.В. Бокшан, С.Б. Білоус та ін.

У практикумі подано інформаційний матеріал до кожного лабораторного заняття, теоретичні питання, завдання для виконання практичної роботи, наведено приклади виконання лабораторних завдань та зразки тестових завдань для контролю рівня засвоєння матеріалу. Лабораторні завдання підібрані так, щоб студенти, використовуючи теоретичні знання, набували навичок самостійної роботи. Додатки містять довідкові матеріали, потрібні для самостійного виконання лабораторних завдань.
Для студентів вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти III—IV рівнів акредитації, що навчаються за спеціальністю “Фармація”. Може бути рекомендований також фахівцям, які працюють у галузі фармації та косметології.

Зміст книги Практикум з технології лікарських косметичних засобів: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / Т.Г. Калинюк, Є.В. Бокшан, С.Б. Білоус та ін.

Передмова
Розділ 1. Косметологія як наука. Основні поняття і терміни. Державне нормування виробництва косметичних і лікарських косметичних засобів
Розділ 2. Анатомо-фізіологічні і біохімічні особливості шкіри. Найпоширеніші захворювання шкіри та її придатків
Розділ 3. Основні інгредієнти лікарських косметичних засобів
Розділ 4. Тверді лікарські косметичні засоби
Розділ 5. Рідкі лікарські косметичні засоби
Розділ 6. М’які лікарські косметичні засоби
Розділ 7. Косметичні засоби для догляду за порожниною рота і зубами
Розділ 8. Дезодорувальні косметичні засоби
Додатки

Автори книги Практикум з технології лікарських косметичних засобів: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / Т.Г. Калинюк, Є.В. Бокшан, С.Б. Білоус та ін.

Т.Г. Калинюк, Є.В. Бокшан, С.Б. Білоус, Н.І. Гудзь, О.В. Рехлецька, Л.Ф. Чолій

Характеристики книги Практикум з технології лікарських косметичних засобів: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / Т.Г. Калинюк, Є.В. Бокшан, С.Б. Білоус та ін.

Видавництво: «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: навчальний посібник
Мова: українська
Рік: 2008
Кількість сторінок: 184
Обкладинка: тверда
Формат: 60х90/16
Вага: 336 г
ISBN: 978-966-10-0012-3

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Практикум з технології лікарських косметичних засобів: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / Т.Г. Калинюк, Є.В. Бокшан, С.Б. Білоус та ін. (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже www.medpublish.com.ua — це офіційний сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де Ви можете переглянути детальну інформацію (фото, зміст, опис, автори, відгуки, характеристики, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно скачати (завантажити) і читати онлайн фрагменти книг, а також недорого і швидко їх придбати.
Щоб замовити книги через сайт ВСВ «Медицина», не потрібно докладати великих зусиль. Це можна зробити просто і дешево. Замовте оперативну доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Луцьк, Полтава, Чернігів, Кременчук, Харків, Черкаси, Кіровоград, Луганськ, Чернівці, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Миколаїв, Ужгород, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Вінниця, Рівне, Суми, Тернопіль, Львів, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, наші менеджери допоможуть: тел. (044) 537-63-62, 581-15-67.