Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Медичні словники

Медичні словники

Сортування:
Рівень освіти:

Знайдено книг: 2


Сучасні медичні словники, книги з медичної термінології

Пришвидшення темпів науково-технічного прогресу призводить до всебічного розвитку основних і прикладних наукових досліджень в медичній галузі. У той же час між медиками різних спеціальностей прослідковується термінологічна роз'єднаність, що ускладнює обмін інформацією і частково перешкоджає розвитку охорони здоров'я і медицини. Для ліквідування мовної роз'єднаності в науці використовуються книги по медичній термінології – медичні словники.

Поряд з випуском навчальної література Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина» створює можливості для комплексного вирішення мовних проблем і займається підготовкою, випуском сучасних медичних словників. На цій сторінці можна переглянути і замовити онлайн як сучасні українські медичні словники, так і словники іншими мовами.

Справжній словник медичних термінів — це складне в підготовці, науково-довідкове систематизоване видання, відбір термінів до якого проводиться редакціями за участі представників медичних науково-дослідних інститутів і вищих навчальних закладів освіти, а також провідних вчених в різних галузях теоретичної і клінічної медицини. Тому співробітники видавництва «Медицина» затрачають багато часу і зусиль для видання подібних книг, ретельно вивіряють фактичний матеріал, систематизують і проводять повний обсяг нормативних процесів задля досягнення найвищих показників якості і, як результат, створюють фундаментальні медичні словники для задоволення потреб лікарів і науковців у галузі медицини та суміжних з нею галузей знань, організаторів охорони здоров'я, викладачів і студентів медичних навчальних закладів, а також усіх хто цікавиться медичною тематикою.

Купити медичний словник на нашому сайті можна швидко та легко — залиште замовлення і наш менеджер-консультант зв’яжеться з Вами. Доставка здійснюється по всій території України службами доставки «Нова пошта» та «УкрПошта». Якщо Ви мешканець Києва, медичний словник можна придбати у пункті самовивозу – книгарні «Абзац» (м. Київ, вул. Стрілецька, 28). Вдалих покупок!