Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд вихідні)

Новини

Новини

26.12.2018

Пропонуємо ознайомитися з новою книгою «Практикум з фармацевтичної хімії»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів, викладачів медичних, фармацевтичних закладів вищої освіти — медичних (фармацевтичних) училищ, коледжів, інститутів медсестринства, а також провізорів та інших аптечних працівників: «Практикум з фармацевтичної хімії: навчально-методичний посібник (І—ІІ р. а.) / В.О....

26.12.2018

Пропонуємо ознайомитися з новою книгою «Infectious Diseases»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів, лікарів-інтернів факультетів післядипломної освіти, а також сімейних лікарів, фахівців невідкладної медицини, фахівців з інфекційних хвороб: «Infectious Diseases: textbook (IV a. l.) / O.A. Holubovska, M.A. Andreichyn, A.V. Shkurba et al.»

26.12.2018

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги «Фармакогнозія»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги для студентів медичних (фармацевтичних) коледжів, училищ, провізорів та інших аптечних працівників: «Фармакогнозія: підручник (І—ІІІ р. а.) / I.А. Бобкова, Л.В. Варлахова. — 3-є видання»

13.11.2018

Нова пропозиція: «Основи медичної інформатики. Практикум»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних (фармацевтичних) училищ, коледжів та інститутів медсестринства: «Основи медичної інформатики. Практикум: навчальний посібник (І—ІІІ р. а.) / Т.І. Бондаренко»

13.11.2018

Нова пропозиція: «Клінічне медсестринство в інфекційних хворобах»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних закладів вищої освіти, медичних сестер практичної охорони здоров’я: «Клінічне медсестринство в інфекційних хворобах: навчальний посібник (ІІІ—IV р. а.) / В.М. Козько, Г.О. Соломенник, К.В. Юрко»

13.11.2018

Нова пропозиція: «Медична та соціальна реабілітація»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів та викладачів медичних (фармацевтичних) закладів вищої освіти, слухачів закладів (факультетів) післядипломної освіти, інструкторів з лікувальної фізкультури та масажу, практикуючих медичних сестер: «Медична та соціальна реабілітація: навчально-методичний посібник...

13.11.2018

Нова пропозиція: «Медсестринство в дерматології і венерології»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних училищ, коледжів, інститутів медсестринства і лабораторної медицини та для медичних працівників за спеціальністю «Дерматологія і венерологія»: «Медсестринство в дерматології і венерології: навчально-методичний посібник (І—ІІІ р. а.) / В.І. Степаненко, А.І....

01.11.2018

Виставка-презентація в Харківському національному медичному університеті 5—9 листопада 2018 року

Виставка-презентація в Харківському національному медичному університеті 5—9 листопада 2018 року

30.10.2018

Нова пропозиція: «Військова епідеміологія: навчальний посібник (ІV р. а.) / Н.О. Виноград, З.П. Василишин, Л.П. Козак»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних закладів вищої освіти, навчальних закладів післядипломної освіти, лікарів різного фаху: «Військова епідеміологія: навчальний посібник (ІV р. а.) / Н.О. Виноград, З.П. Василишин, Л.П. Козак»

19.10.2018

Нова пропозиція: «ЕКГ у практиці = The ECG in Practice = ЭКГ в практике: навчальний посібник (ІІІ—IV р. а.) / Джон Р. Хемптон. — 3-мовне видання»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів, а також лікарів-інтернів, лікарів загальної практики, кардіологів, лікарів функціональної діагностики, терапевтів, ревматологів і лікарів, які починають свою практичну діяльність і бажають професійно вивчити електрокардіографію: «ЕКГ у практиці = The ECG in Practice = ЭКГ в...

12345...