Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд вихідні)

Новини

Новини

20.06.2019

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги «Анестезіологія та інтенсивна терапія»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних закладів вищої освіти: «Анестезіологія та інтенсивна терапія: підручник / Ф.С. Глумчер, Л.П. Чепкий, Л.В. Усенко та ін. — 2-е видання»

20.06.2019

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги «Латинська мова та основи медичної термінології»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів і викладачів медичних закладів вищої освіти: «Латинська мова та основи медичної термінології: підручник / Л.Ю. Смольська, П.А. Содомора, Д.Г. Шега та ін. — 4-е видання»

20.06.2019

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням «Means of Protecting the Body from the Effects of Ionizing Radiation»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних закладів вищої освіти: «Means of Protecting the Body from the Effects of Ionizing Radiation: study guide / T.O. Zhukova, V.F. Pocherniayeva, V.P. Bashtan»

20.06.2019

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги «Практикум з анатомії людини»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних (фармацевтичних) коледжів, училищ та інститутів медсестринства: «Практикум з анатомії людини: навчальний посібник / Н.Л. Павлюк. — 2-е видання»

20.06.2019

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги «Forensic Medicine»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних закладів вищої освіти, а також для лікарів-інтернів та початківців судово-медичної експертизи: «Forensic Medicine: textbook / B.V. Mykhailychenko, A.M. Biliakov, I.G. Savka. — 2nd edition»

20.06.2019

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги «Biological and Bioorganic Chemistry: in 2 books. Book 1. Bioorganic Chemistry»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги для студентів та викладачів вищих навчальних закладів — медичних університетів, інститутів та академій: «Biological and Bioorganic Chemistry: in 2 books. Book 1. Bioorganic Chemistry: textbook / B.S. Zimenkovsky, V.А. Muzychenko, I.V. Nizhenkovska, G.О. Syrova. — 2nd edition»

19.06.2019

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням «Психіатрія та наркологія в загальній медичній практиці»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних закладів вищої освіти, лікарів-інтернів та лікарів загальної практики — сімейної медицини: «Психіатрія та наркологія в загальній медичній практиці: навчальний посібник / Г.М. Кожина, Н.О. Марута, Л.М. Юр’єва та ін.»

19.06.2019

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням «Засоби захисту організму від дії іонізувального випромінювання»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, студентів медичних закладів вищої освіти: «Засоби захисту організму від дії іонізувального випромінювання: навчальний посібник / Л.М. Васько, В.Ф. Почерняєва, В.П. Баштан»

19.06.2019

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням «Психіатрія та наркологія»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних закладів вищої освіти, а також для лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів, лікарів-психіатрів, лікарів загального профілю (сімейних лікарів) та спеціалістів суміжних медичних професій: «Психіатрія та наркологія: навчально-методичний посібник /...

31.05.2019

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням «Internal Medicine: in 2 books. Book 1. Diseases of the Cardiovascular and Respiratory Systems»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів, інтернів, резидентів, лікарів-курсантів медичних закладів вищої освіти, лікарів, спеціалістів вторинної та третинної медичної допомоги: «Internal Medicine: in 2 books. Book 1. Diseases of the Cardiovascular and Respiratory Systems: textbook / N.M. Seredyuk, I.P. Vakaliuk, R.I. Yatsyshyn et al.»

12345...