Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд вихідні)

Новини

Новини

24.03.2021

Новий наклад «Організація та економіка фармації»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів — училищ, коледжів та інститутів медсестринства: «Організація та економіка фармації: навчально-методичний посібник / Н.М. Косяченко, В.П. Горкуша, В.В. Кобрин, Н.П. Завадська. — 2-е видання»

24.03.2021

Знову в продажу! «Паліативно-хоспісна допомога»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних закладів фахової передвищої та вищої освіти, лікарів-інтернів, сімейних лікарів і лікарів загальної практики: «Паліативно-хоспісна допомога: навчальний посібник / В.С. Тарасюк, Г.Б. Кучанська. — 2-е видання»

23.03.2021

Надійшло в продаж перевидання «Практикум з дерматології і венерології»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних (фармацевтичних) закладів фахової передвищої та вищої освіти: «Практикум з дерматології і венерології: навчальний посібник / В.І. Степаненко, А.І. Чоботарь, С.О. Бондарь та ін. — 3-є видання»

23.03.2021

У продажу перевидання «Фізіологія людини»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних закладів фахової передвищої та вищої освіти: «Фізіологія людини: підручник / В.І. Філімонов. — 4-е видання»

19.03.2021

Перевидання «Медсестринство в педіатрії» знову у продажу

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних закладів фахової передвищої та вищої освіти, а також працівників практичної охорони здоров’я: «Медсестринство в педіатрії: підручник / В.С. Тарасюк, Г.Г. Титаренко, І.В. Паламар та ін. — 2-е видання»

19.03.2021

Підручник «Хірургія» вже в наявності

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних (фармацевтичних) закладів фахової передвищої освіти: «Хірургія: підручник / О.Ю. Усенко, Г.В. Білоус, Г.Й. Путінцева. — 5-е видання»

12.03.2021

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги «Біологічна і біоорганічна хімія: у 2 книгах. Книга 2. Біологічна хімія»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних (фармацевтичних) закладів вищої освіти: «Біологічна і біоорганічна хімія: у 2 книгах. Книга 2. Біологічна хімія: підручник / І.Ю. Губський, І.В. Ніженковська, М.М. Корда та ін. — 3-є видання»

12.03.2021

Перевидання «Латинська мова для студентів стоматологічних факультетів» знову надійшло у продаж

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для здобувачів освіти на дипломному й післядипломному етапах та викладачів медичних закладів вищої освіти: «Латинська мова для студентів стоматологічних факультетів: підручник / О.М. Бєляєва, В.Г. Синиця, Л.Ю. Смольська та ін. — 2-е видання»

17.02.2021

Знову в продажу! «Латинська мова і основи медичної термінології»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних (фармацевтичних) закладів фахової передвищої освіти: «Латинська мова і основи медичної термінології: навчальний посібник / Є.М. Шевченко. — 11-е видання»

16.02.2021

Пропонуємо новинку «Латинсько-український медичний енциклопедичний словник: у 2 томах. Том 1: А—М»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для здобувачів освіти і викладачів, які здійснюють підготовку фахівців галузі знань 22 «Охорона здоров’я»; може бути корисним науковцям, лікарям різних спеціальностей, усім, хто цікавиться історією медицини, латинською мовою та міжнародною медичною термінологією:...

12345...