Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд вихідні)

Новини

Новини

17.02.2021

Знову в продажу! «Латинська мова і основи медичної термінології»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних (фармацевтичних) закладів фахової передвищої освіти: «Латинська мова і основи медичної термінології: навчальний посібник / Є.М. Шевченко. — 11-е видання»

16.02.2021

Пропонуємо новинку «Латинсько-український медичний енциклопедичний словник: у 2 томах. Том 2: N—W»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для здобувачів освіти і викладачів, які здійснюють підготовку фахівців галузі знань 22 «Охорона здоров’я»; може бути корисним науковцям, лікарям різних спеціальностей, усім, хто цікавиться історією медицини, латинською мовою та міжнародною медичною термінологією:...

16.02.2021

Пропонуємо новинку «Латинсько-український медичний енциклопедичний словник: у 2 томах. Том 1: А—М»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для здобувачів освіти і викладачів, які здійснюють підготовку фахівців галузі знань 22 «Охорона здоров’я»; може бути корисним науковцям, лікарям різних спеціальностей, усім, хто цікавиться історією медицини, латинською мовою та міжнародною медичною термінологією:...

05.02.2021

Перевидання «Пропедевтика внутрішньої медицини» знову надійшло у продаж!

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних закладів вищої освіти: «Пропедевтика внутрішньої медицини: підручник / Ю.І. Децик, О.Г. Яворський, Є.М. Нейко та ін. — 6-е видання»

05.02.2021

«Мікробіологія з основами імунології» знову в продажу!

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів фармацевтичних факультетів медичних закладів вищої освіти, а також для слухачів закладів післядипломної освіти, зокрема фармацевтів та провізорів: «Мікробіологія з основами імунології: підручник / В.В. Данилейченко, Й.М. Федечко, О.П. Корнійчук, І.І. Солонинко. — 3-є...

29.01.2021

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням книги «Foreign Language Proficiency Test: «Krok 1. Stomatology»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для здобувачів вищої медичної освіти на другому (магістерському) рівні й викладачів закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальністю 221 «Стоматологія»: «Foreign Language Proficiency Test: «Krok 1. Stomatology»: manual / O.M. Bieliaieva, Yu.V. Lysanets, V.H. Kostenko et al.»

29.01.2021

Пропонуємо новинку «Stomatology: in 2 books. Book 1»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для стоматологів, стоматологів-практиків, студентів, резидентів-стоматологів, студентів післядипломної освіти: «Stomatology: in 2 books. Book 1: textbook / M.M. Rozhko, Z.B. Popovych, V.D. Kuroiedova et al.»

16.01.2021

Повідомлення щодо випуску 2-го і 3-го томів видання «Медицина за Девідсоном: принципи і практика»

Вихід 2-го і 3-го томів «Медицина за Девідсоном: принципи і практика» затримується. У планових роботах по перекладу та науковому редагуванню узгоджено відбулися суттєві затримки. Сьогодні важко встановити дату виходу книги. Але ми хочемо зорієнтувати Вас, що 2-й і 3-й томи вийдуть до кінця квітня-травня цього року.

30.12.2020

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням книги «Foreign Language Proficiency Test: «Krok 1. Medicine»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня та викладачів вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями 222 «Медицина» та 228 «Педіатрія»: «Foreign Language Proficiency Test: «Krok 1. Medicine»: manual / O.M. Bieliaieva, O.V. Hordiienko, Yu.V. Lysanets et al.»

18.12.2020

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням книги «Основи імунології: функції та розлади імунної системи»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних закладів вищої освіти, лікарів-інтернів, студентів суміжних медичних і біологічних галузей: «Основи імунології: функції та розлади імунної системи: 6-е видання / Абул К. Аббас, Ендрю Г. Ліхтман, Шив Піллай»

12345...