Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд вихідні)

Новини

Новини

14.05.2019

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням «Атлас дитячих інфекційних хвороб. Червона Книга = Red Book Atlas of Pediatric Infectious Diseases»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних закладів вищої освіти, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, дитячих інфекціоністів, лікарів-практиків: «Атлас дитячих інфекційних хвороб. Червона Книга = Red Book Atlas of Pediatric Infectious Diseases / Керол Дж. Бейкер; переклад 3-го англ. видання. — Дві мови»

10.05.2019

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги «Медсестринство у внутрішній медицині»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних училищ, коледжів та інститутів медсестринства: «Медсестринство у внутрішній медицині: підручник / О.С. Стасишин, В.В. Стасюк, І.М. Бандура, І.В. Вібла та ін. — 5-е видання»

10.05.2019

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги «Перша екстрена і тактична медична допомога на догоспітальному етапі»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних (фармацевтичних) коледжів, училищ, інститутів медсестринства та університетів: «Перша екстрена і тактична медична допомога на догоспітальному етапі: навчальний посібник / В.С. Тарасюк, М.В. Матвійчук, І.В. Паламар та ін. — 3-є видання»

15.04.2019

Пропонуємо ознайомитися з новою книгою «Гнійно-септична хірургія»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для лікарів-інтернів, слухачів, студентів старших курсів медичних університетів та академій, лікарів-практиків і науковців хірургічного та терапевтичного профілю: «Гнійно-септична хірургія: навчальний посібник / С.Д. Шаповал»

15.04.2019

Пропонуємо ознайомитися з новою книгою «Практикум з гінекології»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для практичного застосування в навчанні студентів медичних коледжів та училищ, практичній роботі середнього медичного персоналу: «Практикум з гінекології: навчальний посібник / А.М. Валовіна»

28.03.2019

Пропонуємо ознайомитися з новою книгою «Pathomorphology»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для англомовних студентів вищих медичних навчальних закладів України за спеціальностями «загальна медицина», «стоматологія»: «Pathomorphology: textbook / I.V. Sorokina, V.D. Markovskyi, D.I. Halata et al.»

28.03.2019

Пропонуємо ознайомитися з новою книгою «Тестові завдання і ситуаційні задачі з охорони праці в медичній галузі»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних закладів вищої освіти, лікарів-інтернів та практичних лікарів: «Тестові завдання і ситуаційні задачі з охорони праці в медичній галузі: навчальний посібник / О.П. Яворовський, І.В. Сергета, Ю.О. Паустовський, О.А. Никитюк та ін.»

01.03.2019

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги «Онкологія»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги для студентів медичних закладів вищої освіти, лікарів-інтернів, сімейних лікарів, онкологів: «Онкологія: підручник / Г.В. Бондар, А.I. Шевченко, I.Й. Галайчук, Ю.В. Думанський та ін. — 2-е видання»

28.01.2019

Пропонуємо ознайомитися з новою книгою «Основи патології за Роббінсом»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних закладів вищої освіти, лікарів-інтернів, лікарів-практиків: «Основи патології за Роббінсом: у 2 томах. — Том 1 (ІV р. а.) / Вінней Кумар, Абул К. Аббас, Джон К. Астер»

28.01.2019

Пропонуємо ознайомитися з новою книгою «Практикум з акушерства»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для практичного застосування під час навчання студентів медичних коледжів, училищ та інститутів медсестринства, у практичній роботі середнього медичного персоналу: «Практикум з акушерства: навчальний посібник (I—III р. а.) / І.І. Бачинська»

12345...