Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд вихідні)

Новини

Новини

01.03.2019

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги «Онкологія»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги для студентів медичних закладів вищої освіти, лікарів-інтернів, сімейних лікарів, онкологів: «Онкологія: підручник / Г.В. Бондар, А.I. Шевченко, I.Й. Галайчук, Ю.В. Думанський та ін. — 2-е видання»

28.01.2019

Пропонуємо ознайомитися з новою книгою «Основи патології за Роббінсом»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних закладів вищої освіти, лікарів-інтернів, лікарів-практиків: «Основи патології за Роббінсом: у 2 томах. — Том 1 (ІV р. а.) / Вінней Кумар, Абул К. Аббас, Джон К. Астер»

28.01.2019

Пропонуємо ознайомитися з новою книгою «Практикум з акушерства»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для практичного застосування під час навчання студентів медичних коледжів, училищ та інститутів медсестринства, у практичній роботі середнього медичного персоналу: «Практикум з акушерства: навчальний посібник (I—III р. а.) / І.І. Бачинська»

26.12.2018

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги «Фармакогнозія»

Пропонуємо ознайомитися з перевиданням книги для студентів медичних (фармацевтичних) коледжів, училищ, провізорів та інших аптечних працівників: «Фармакогнозія: підручник (І—ІІІ р. а.) / I.А. Бобкова, Л.В. Варлахова. — 3-є видання»

26.12.2018

Пропонуємо ознайомитися з новою книгою «Практикум з фармацевтичної хімії»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів, викладачів медичних, фармацевтичних закладів вищої освіти — медичних (фармацевтичних) училищ, коледжів, інститутів медсестринства, а також провізорів та інших аптечних працівників: «Практикум з фармацевтичної хімії: навчально-методичний посібник (І—ІІ р. а.) / В.О....

26.12.2018

Пропонуємо ознайомитися з новою книгою «Infectious Diseases»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів, лікарів-інтернів факультетів післядипломної освіти, а також сімейних лікарів, фахівців невідкладної медицини, фахівців з інфекційних хвороб: «Infectious Diseases: textbook (IV a. l.) / O.A. Holubovska, M.A. Andreichyn, A.V. Shkurba et al.»

13.11.2018

Нова пропозиція: «Медична та соціальна реабілітація»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів та викладачів медичних (фармацевтичних) закладів вищої освіти, слухачів закладів (факультетів) післядипломної освіти, інструкторів з лікувальної фізкультури та масажу, практикуючих медичних сестер: «Медична та соціальна реабілітація: навчально-методичний посібник...

13.11.2018

Нова пропозиція: «Медсестринство в дерматології і венерології»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних училищ, коледжів, інститутів медсестринства і лабораторної медицини та для медичних працівників за спеціальністю «Дерматологія і венерологія»: «Медсестринство в дерматології і венерології: навчально-методичний посібник (І—ІІІ р. а.) / В.І. Степаненко, А.І....

13.11.2018

Нова пропозиція: «Основи медичної інформатики. Практикум»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних (фармацевтичних) училищ, коледжів та інститутів медсестринства: «Основи медичної інформатики. Практикум: навчальний посібник (І—ІІІ р. а.) / Т.І. Бондаренко»

13.11.2018

Нова пропозиція: «Клінічне медсестринство в інфекційних хворобах»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних закладів вищої освіти, медичних сестер практичної охорони здоров’я: «Клінічне медсестринство в інфекційних хворобах: навчальний посібник (ІІІ—IV р. а.) / В.М. Козько, Г.О. Соломенник, К.В. Юрко»

12345...