Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд - вихідний)

Новини

Новини

17.01.2018

Нова пропозиція: «Органічна хімія: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / Л.О. Зубрицька, І.Д. Бойчук, Н.А. Тодосійчук»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних (фармацевтичних) навчальних закладів — училищ, коледжів та інститутів медсестринства: «Органічна хімія: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / Л.О. Зубрицька, І.Д. Бойчук, Н.А. Тодосійчук»

17.01.2018

Нова пропозиція: «Основи медичного та фармацевтичного товарознавства: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / О.Г. Мороз, Ж.В. Осінська, К.М. Римарчук та ін.»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних (фармацевтичних) навчальних закладів — училищ, коледжів та інститутів медсестринства: «Основи медичного та фармацевтичного товарознавства: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / О.Г. Мороз, Ж.В. Осінська, К.М. Римарчук та ін.»

17.01.2018

Нова пропозиція: «Основи менеджменту і маркетингу у фармації: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / Н.М. Косяченко, В.П. Горкуша, В.В. Кобрин та ін.»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних (фармацевтичних) навчальних закладів — училищ, коледжів та інститутів медсестринства: «Основи менеджменту і маркетингу у фармації: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / Н.М. Косяченко, В.П. Горкуша, В.В. Кобрин та ін.»

04.01.2018

Нова пропозиція: «Фармакогнозія: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.П. Ходаківська, І.А. Бобкова, Л.В. Варлахова»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних (фармацевтичних) навчальних закладів — училищ, коледжів та інститутів медсестринства: «Фармакогнозія: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.П. Ходаківська, І.А. Бобкова, Л.В. Варлахова»

04.01.2018

Нова пропозиція: «Фармакологія: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / І.В. Луцак, К.М. Римарчук, Т.Р. Зубрицька та ін.»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних (фармацевтичних) навчальних закладів — училищ, коледжів та інститутів медсестринства: «Фармакологія: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / І.В. Луцак, К.М. Римарчук, Т.Р. Зубрицька та ін.»

27.12.2017

Нова пропозиція: «Офтальмологія: підручник (ВНЗ І—ІІІ р.а.) / Г.Д. Жабоєдов, Р.Л. Скрипник, О.А. Кіча та ін.; за ред. Г.Д. Жабоєдова, Р.Л. Скрипник»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних коледжів, училищ та інститутів медсестринства за спеціальністю «Медсестринство»: «Офтальмологія: підручник (ВНЗ І—ІІІ р.а.) / Г.Д. Жабоєдов, Р.Л. Скрипник, О.А. Кіча та ін.; за ред. Г.Д. Жабоєдова, Р.Л. Скрипник»

06.12.2017

Нова пропозиція: «Основи філософських знань: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / О.Л. Воронюк»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних (фармацевтичних) навчальних закладів — училищ, коледжів та інститутів медсестринства: «Основи філософських знань: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / О.Л. Воронюк»

06.12.2017

Нова пропозиція: «Практичні навички в педіатрії: навчальний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / Н.О. Курдюмова, Т.Г. Поліщук, О.А. Пашко та ін.»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних училищ, коледжів, академії та інститутів медсестринства, а також для медичних сестер і фельдшерів практичної охорони здоров’я: «Практичні навички в педіатрії: навчальний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / Н.О. Курдюмова, Т.Г. Поліщук, О.А. Пашко та ін.»

24.11.2017

Нова пропозиція: «Неорганічна хімія: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / І.С. Ковальчук, С.В. Гончарук, Н.П. Гирина та ін.»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних (фармацевтичних) навчальних закладів — училищ, коледжів та інститутів медсестринства: «Неорганічна хімія: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / І.С. Ковальчук, С.В. Гончарук, Н.П. Гирина та ін.»

24.11.2017

Нова пропозиція: «Історія медицини і медсестринства: навчальний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / Л.Ф. Луцик, В.Р. Малюта, В.І. Мельник та ін.»

Пропонуємо ознайомитися з новим виданням для студентів медичних (фармацевтичних) коледжів, училищ та інститутів медсестринства, а також для широкого загалу читачів, які прагнуть глибше пізнати минуле і сучасне медицини — училищ, коледжів та інститутів медсестринства: «Історія медицини і медсестринства: навчальний...

12345...