Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Про видавництво

Про видавництво

ТОВ «Всеукраїнське спеціалізоване видавництво (ВСВ) «Медицина» — це видавнича організація, яка випускає фундаментальні книги з медицини. Основним напрямком діяльності є підготовка фахової навчальної літератури для вищих медичних навчальних закладів — керівництва, національні, базові підручники, навчальні посібники, практикуми, атласи, словники, монографії.

Функціонує більше 10 років, організоване на базі просвітницької організації «Знання». За якістю і тематикою видавництво є одним із провідних в Україні і на пострадянських теренах. Щороку у видавництві виходить у світ близько 100 медичних книг українською, англійською і російською мовами, які відповідають сучасним досягненням медичної науки і практики, зарубіжним і вітчизняним галузевим і видавничим стандартам, нормам мови і стилю.

Досягненням видавництва «Медицина» є сформований висококваліфікований штат досвідчених редакторів-медиків з вищою медичною і філологічною освітою (в тому числі зі ступенем кандидата медичних наук), художників, дизайнерів, верстальників, менеджерів.

Наші автори — це відомі науковці, провідні фахівці, досвідчені викладачі (академіки, професори, доктори медичних наук, доценти, аспіранти), які добре знані як в Україні, так і за її межами.

Видавництво співпрацює з Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством освіти і науки України, Національною академією медичних наук України, розробляє галузеві нормативи, положення з питань структури, дизайну, якості випуску медичних видань, а також бере участь у перекладі кращої медичної літератури США, Великої Британії, Польщі та ін.

Сьогодні на офіційному сайті видавництва представлена навчальна література для медичних університетів і академій (IV рівень акредитації), медичних училищ і коледжів (І—ІІІ рівні акредитації), наукові і популярні медичні книги та медичні словники. Наші видання розраховані на студентів і викладачів вищих медичних навчальних закладів, лікарів різних медичних профілів, провізорів, фармацевтів, науковців, медичних сестер, фельдшерів тощо.

Каталог видавництва охоплює такі медичні галузі: акушерство, алергологія, анестезіологія, анатомія, венерологія, внутрішня медицина, гігієна, гінекологія, гістологія, гуманітарні та природничі науки для медиків, дерматологія, імунологія, інфекційні хвороби, інформаційні технології, медсестринство, наркологія, неврологія, нейрохірургія, онкологія, ортопедія, оториноларингологія, офтальмологія, охорона здоров'я, патоморфологія, патофізіологія, педіатрія, право, психіатрія, психологія, радіологія, реаніматологія, сексопатологія, стоматологія, судова медицина, травматологія, урологія, фармакологія, фармація, фізіологія, фтизіатрія, хірургія.