Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Основи медичного та фармацевтичного товарознавства: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Г. Мороз, Ж.В. Осінська, К.М. Римарчук та ін.

Основи медичного та фармацевтичного товарознавства: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Г. Мороз, Ж.В. Осінська, К.М. Римарчук та ін.

74807
Немає в наявності
Автори: Мороз Ольга Григорівна, Осінська Жанна Володимирівна, Римарчук Клавдія Михайлівна та ін.
Гриф: схвалено МОЗ України
Аудиторія: для студентів вищих медичних (фармацевтичних) закладів — училищ, коледжів та інститутів медсестринства
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2018
Кількість сторінок: 68 (чорно-білі)
ISBN: 978-617-505-476-5
Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Основи медичного та фармацевтичного товарознавства: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Г. Мороз, Ж.В. Осінська, К.М. Римарчук та ін.

Навчально-методичний посібник (зошит) з основ медичного та фармацевтичного товарознавства призначений для підготовки та проведення практичних занять. Він складений відповідно до чинної навчальної програми з основ медичного та фармацевтичного товарознавства для студентів вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладів за спеціальністю 226 «Фармація», затверджений МОЗ України; є логічним доповненням навчального посібника «Основи фармацевтичного і медичного товарознавства» (К.М. Римарчук, 2015).
Вивчення навчальної дисципліни основи медичного та фармацевтичного товарознавства забезпечує здатність формувати асортиментну політику аптечних установ для потреб населення та лікувально-профілактичних закладів виробами медичного призначення та лікарськими засобами. Так, для виконання професійних обов’язків фармацевт повинен орієнтуватись в асортименті виробів медичного призначення і лікарських засобів, а також володіти обсягом знань на всіх етапах товарознавчих операцій:
— операції з товароруху;
— операції з приймання товару;
— операції, пов’язані зі зберіганням товару;
— операції, пов’язані з відпуском товару;
— операції, пов’язані зі списанням товару.
Виконання практичних завдань, вміщених у виданні, сприятиме поглибленню та засвоєнню теоретичного матеріалу, формуванню експериментальних навичок самостійної роботи, навичок логічного мислення.
Посібник складений для логічного, послідовного вивчення дисципліни. У ньому вміщено інструктивно-методичні матеріали до п’яти практичних занять. До кожної теми практичного заняття зазначено мету, літературу, обладнання, план, перелік питань щодо закріплення та повторення домашнього завдання, завдання для формування професійних вмінь та навичок, матеріали тестового контролю знань, ситуаційні задачі тощо. Усі завдання, подані в цьому виданні, мають професійну спрямованість і є підґрунтям для формування в студентів товарознавчого мислення, а також значно економлять час на занятті. У посібник включено також нормативно-технічну документацію, яка використовується в практичній фармації.

Зміст книги Основи медичного та фармацевтичного товарознавства: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Г. Мороз, Ж.В. Осінська, К.М. Римарчук та ін.

Перелік скорочень
Передмова
Практичне заняття 1. Нормативно-технічна документація. Стандартизація. Класифікація та кодування товарів
Практичне заняття 2. Перев’язувальні матеріали і готові перев’язувальні засоби. Гумові вироби і предмети догляду за хворими
Практичне заняття 3. Обладнання для дезінфекції та стерилізації. Товарознавчі операції в аптечній мережі
Практичне заняття 4. Лікарські засоби та особливості їх зберігання. Готові лікарські форми. Організація зберігання фармацевтичних товарів в аптечних і лікувальних установах
Практичне заняття 5. Тара, закупорювальні засоби і пакувальні матеріали. Товари обмеженого аптечного асортименту
Додатки до практичних занять
Література

Автори книги Основи медичного та фармацевтичного товарознавства: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Г. Мороз, Ж.В. Осінська, К.М. Римарчук та ін.

О.Г. Мороз, Ж.В. Осінська, К.М. Римарчук, Л.М. Свірчевська

Характеристики книги Основи медичного та фармацевтичного товарознавства: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Г. Мороз, Ж.В. Осінська, К.М. Римарчук та ін.

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: навчально-методичний посібник
Мова: українська
Рік: 2018
Кількість сторінок: 68 (чорно-білі)
Обкладинка: м‘яка
Формат: 60х84/8
Вага: 165 г
ISBN: 978-617-505-476-5

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Основи медичного і фармацевтичного товарознавства: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Г. Мороз, Ж.В. Осінська, К.М. Римарчук та ін. — К. : ВСВ «Медицина», 2018 — 68 с. (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже medpublish.com.ua — це офіційний веб-сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де Ви можете отримати детальну інформацію (фото, характеристики, зміст, опис, автори, відгуки, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно скачати (завантажити) і читати онлайн фрагменти книг, а також недорого і швидко їх придбати.
Щоб замовити книги через веб-сайт ВСВ «Медицина», не потрібно докладати великих зусиль. Це можна зробити дешево і просто. Замовте оперативну доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Львів, Ужгород, Рівне, Харків, Дніпропетровськ, Луцьк, Миколаїв, Чернівці, Полтава, Суми, Черкаси, Івано-Франківськ, Кременчук, Луганськ, Хмельницький, Кіровоград, Чернігів, Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Житомир, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте: (044) 537-63-62, 581-15-67.