Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд вихідні)

Фармакотерапія: у 2 книгах. — Книга 2: підручник (ВНЗ IV р. а.) / Б.А. Самура, А.С. Свінціцький, В.Ф. Москаленко та ін. — 3-є вид., перероб. і допов.

Фармакотерапія: у 2 книгах. — Книга 2: підручник (ВНЗ IV р. а.) / Б.А. Самура, А.С. Свінціцький, В.Ф. Москаленко та ін. — 3-є вид., перероб. і допов.

В наявності
225 грн
Автори: Борис Андрійович СамураАнатолій Станіславович Свінціцький, Віталій Федорович Москаленко та ін.
Гриф: затверджено МОН України
Аудиторія: для студентів фармацевтичних вузів і фармацевтичних факультетів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів IV рівня акредитації, фахівців, які займаються вивченням лікарських засобів, лікарів і провізорів
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2012
Кількість сторінок: 792 + 18 кольор. вкл.
ISBN: 978-617-505-202-0
Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Фармакотерапія: у 2 книгах. — Книга 2: підручник (ВНЗ IV р. а.) / Б.А. Самура, А.С. Свінціцький, В.Ф. Москаленко та ін. — 3-є вид., перероб. і допов.

Підручник містить відомості про основні принципи медикаментозної терапії окремих нозологічних груп захворювань, формує у студентів уявлення про загальний план раціональної та безпечної терапії у разі типових патологічних процесів і окремих їх проявів, про принципи індивідуального підбору ефективних і безпечних препаратів на основі даних фармакодинаміки й фармакокінетики, можливих побічних дій і особливостей застосування ліків залежно від перебігу хвороби, її сезонності та віку хворого.
Для студентів фармацевтичних вузів і фармацевтичних факультетів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів IV рівня акредитації, фахівців, які займаються вивченням лікарських засобів, лікарів і провізорів.

Зміст книги Фармакотерапія: у 2 книгах. — Книга 2: підручник (ВНЗ IV р. а.) / Б.А. Самура, А.С. Свінціцький, В.Ф. Москаленко та ін. — 3-є вид., перероб. і допов.

Розділ 10. ФАРМАКОТЕРАПІЯ ПАЦІЄНТІВ З АЛЕРГІЙНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ | Розділ 11. ФАРМАКОТЕРАПІЯ В ДЕРМАТОЛОГІЇ | Розділ 12. ФАРМАКОТЕРАПІЯ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ У ЧОЛОВІКІВ | Розділ 13. ФАРМАКОТЕРАПІЯ В АКУШЕРСТВІ Й ГІНЕКОЛОГІЇ | Розділ 14. ФАРМАКОТЕРАПІЯ ПРИ ВЕНЕРИЧНИХ ХВОРОБАХ | Розділ 15. ОСОБЛИВОСТІ ФАРМАКОТЕРАПІЇ В ПЕДІАТРІЇ | Розділ 16. ФАРМАКОТЕРАПІЯ ПАЦІЄНТІВ З ІНФЕКЦІЙНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ | Розділ 17. ФАРМАКОТЕРАПІЯ ПРИ ТРОПІЧНИХ ХВОРОБАХ | Розділ 18. ФАРМАКОТЕРАПІЯ ПРИОЧНИХ ХВОРОБАХ | Розділ 19. ОСОБЛИВОСТІ ФАРМАКОТЕРАПІЇ В ГЕРОНТОЛОГІЇ | Розділ 20. ФАРМАКОТЕРАПІЯ В СТОМАТОЛОГІЇ | Розділ 21. ФАРМАКОТЕРАПІЯ ПРИ ГОСТРИХ ОТРУЄННЯХ | Розділ 22. ДОКАЗОВА МЕДИЦИНА І ФАРМАКОТЕРАПІЯ

Автори книги Фармакотерапія: у 2 книгах. — Книга 2: підручник (ВНЗ IV р. а.) / Б.А. Самура, А.С. Свінціцький, В.Ф. Москаленко та ін. — 3-є вид., перероб. і допов.

Б.А. Самура, А.С. СвінціцькийЮ.М. Колесник, В.Ф. Москаленко, В.П. Черних, Б.Б. Самура, І.В. Киреєв, В.А. Візир, Ю.В. Марушко

Характеристики книги Фармакотерапія: у 2 книгах. — Книга 2: підручник (ВНЗ IV р. а.) / Б.А. Самура, А.С. Свінціцький, В.Ф. Москаленко та ін. — 3-є вид., перероб. і допов.

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: підручник
Мова: українська
Рік: 2012
Кількість сторінок: 792 + 18 кольор. вкл.
Обкладинка: тверда
Формат: 70х100/16
Вага: 1.230 кг
ISBN: 978-617-505-202-0

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Фармакотерапія: у 2 книгах. — Книга 2: підручник (ВНЗ IV р. а.) / Б.А. Самура, А.С. Свінціцький, В.Ф. Москаленко та ін. — 3-є вид., переробл. і допов. (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже www.medpublish.com.ua — це офіційний веб-сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де можна отримати детальну інформацію (фото, зміст, автори, відгуки, опис, характеристики, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно скачати (завантажити) і читати онлайн фрагменти книг, а також швидко і недорого їх придбати.
Щоб замовити книги через веб-сайт ВСВ «Медицина», не потрібно багато часу і докладати великих зусиль. Це можна зробити просто і дешево. Замовте оперативну доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Харків, Миколаїв, Вінниця, Львів, Чернівці, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Черкаси, Луганськ, Суми, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Луцьк, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Полтава, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте: (044) 537-63-62, 581-15-67.