Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Фармакотерапія: у 2 книгах. — Книга 2: підручник (ВНЗ IV р. а.) / Б.А. Самура, А.С. Свінціцький, В.Ф. Москаленко та ін. — 3-є вид., перероб. і допов.

Фармакотерапія: у 2 книгах. — Книга 2: підручник (ВНЗ IV р. а.) / Б.А. Самура, А.С. Свінціцький, В.Ф. Москаленко та ін. — 3-є вид., перероб. і допов.

В наявності
До завершення акції:
225 грн180 грн
Автори: Борис Андрійович СамураАнатолій Станіславович Свінціцький, Віталій Федорович Москаленко та ін.
Гриф: затверджено МОН України
Аудиторія: для студентів фармацевтичних вузів і фармацевтичних факультетів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів IV рівня акредитації, фахівців, які займаються вивченням лікарських засобів, лікарів і провізорів
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік і номер видання: 2012, 3-є (перероблене і доповнене)
Кількість сторінок: 792 (чорно-білі) + 18 кольорової вклейки
ISBN: 978-617-505-202-0
Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Фармакотерапія: у 2 книгах. — Книга 2: підручник (ВНЗ IV р. а.) / Б.А. Самура, А.С. Свінціцький, В.Ф. Москаленко та ін. — 3-є вид., перероб. і допов.

Підручник містить відомості про основні принципи медикаментозної терапії окремих нозологічних груп захворювань, формує у студентів уявлення про загальний план раціональної та безпечної терапії у разі типових патологічних процесів і окремих їх проявів, про принципи індивідуального підбору ефективних і безпечних препаратів на основі даних фармакодинаміки й фармакокінетики, можливих побічних дій і особливостей застосування ліків залежно від перебігу хвороби, її сезонності та віку хворого.
Для студентів фармацевтичних вузів і фармацевтичних факультетів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів IV рівня акредитації, фахівців, які займаються вивченням лікарських засобів, лікарів і провізорів.

Зміст книги Фармакотерапія: у 2 книгах. — Книга 2: підручник (ВНЗ IV р. а.) / Б.А. Самура, А.С. Свінціцький, В.Ф. Москаленко та ін. — 3-є вид., перероб. і допов.

Розділ 10. Фармакотерапія пацієнтів з алергійними захворюваннями
Розділ 11. Фармакотерапія в дерматології
Розділ 12. Фармакотерапія при захворюваннях статевих органів у чоловіків
Розділ 13. Фармакотерапія в акушерстві й гінекології
Розділ 14. Фармакотерапія при венеричних хворобах
Розділ 15. Особливості фармакотерапії в педіатрії
Розділ 16. Фармакотерапія пацієнтів з інфекційними захворюваннями
Розділ 17. Фармакотерапія при тропічних хворобах
Розділ 18. Фармакотерапія приочних хворобах
Розділ 19. Особливості фармакотерапії в геронтології
Розділ 20. Фармакотерапія в стоматології
Розділ 21. Фармакотерапія при гострих отруєннях
Розділ 22. Доказова медицина і фармакотерапія

Автори книги Фармакотерапія: у 2 книгах. — Книга 2: підручник (ВНЗ IV р. а.) / Б.А. Самура, А.С. Свінціцький, В.Ф. Москаленко та ін. — 3-є вид., перероб. і допов.

Б.А. Самура, А.С. СвінціцькийЮ.М. Колесник, В.Ф. Москаленко, В.П. Черних, Б.Б. Самура, І.В. Киреєв, В.А. Візир, Ю.В. Марушко

Характеристики книги Фармакотерапія: у 2 книгах. — Книга 2: підручник (ВНЗ IV р. а.) / Б.А. Самура, А.С. Свінціцький, В.Ф. Москаленко та ін. — 3-є вид., перероб. і допов.

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: підручник
Мова: українська
Рік і номер видання: 2012, 3-є (перероблене і доповнене)
Кількість сторінок: 792 (чорно-білі) + 18 кольорової вклейки
Обкладинка: тверда
Формат: 70х100/16
Вага: 1.230 кг
ISBN: 978-617-505-202-0

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Фармакотерапія: у 2 книгах. — Книга 2: підручник (ВНЗ IV р. а.) / Б.А. Самура, А.С. Свінціцький, В.Ф. Москаленко та ін. — 3-є вид., переробл. і допов. (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже www.medpublish.com.ua — це офіційний веб-сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де можна отримати детальну інформацію (фото, зміст, автори, відгуки, опис, характеристики, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно скачати (завантажити) і читати онлайн фрагменти книг, а також швидко і недорого їх придбати.
Щоб замовити книги через веб-сайт ВСВ «Медицина», не потрібно багато часу і докладати великих зусиль. Це можна зробити просто і дешево. Замовте оперативну доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Харків, Миколаїв, Вінниця, Львів, Чернівці, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Черкаси, Луганськ, Суми, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Луцьк, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Полтава, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте: (044) 537-63-62, 581-15-67.