Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд вихідні)

Медична ботаніка: підручник (ВНЗ ІІІ—VІ р. а.) / В.М. Мінарченко, Л.М. Махиня, П.І. Середа

Медична ботаніка: підручник (ВНЗ ІІІ—VІ р. а.) / В.М. Мінарченко, Л.М. Махиня, П.І. Середа

В наявності
58 грн
Автори: Валентина Миколаївна Мінарченко, Лариса Миколаївна Махиня, Петро Іванович Середа
Гриф: рекомендовано МОЗ України
Аудиторія: для студентів і викладачів вищих фармацевтичних навчальних закладів та фармацевтичних факультетів вищих медичних закладів освіти ІІІ—IV рівнів акредитації денної і заочної форм навчання
Видавництво: Видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2009
Кількість сторінок: 328
ISBN: 978-966-10-0041-3
Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Медична ботаніка: підручник (ВНЗ ІІІ—VІ р. а.) / В.М. Мінарченко, Л.М. Махиня, П.І. Середа

У підручнику вміщено інформаційні матеріали, які висвітлюють анатомію, біоморфологію, систематичну приналежність лікарських рослин та грибів, сировину яких використовують чи можуть використати в майбутньому для потреб медицини і фармації. Включено матеріали авторських лекцій з медичної ботаніки для студентів фармацевтичного факультету, а також дані наукової літератури, які охоплюють ключові питання структурної організації рослин, грибів і бактерій на клітинному, тканинному, організменому, популяційному та екосистемному рівнях. Фрагментарно висвітлено аспекти особливостей морфолого-анатомічної будови рослин залежно від систематичної їх приналежності та еколого-ценотичних умов зростання.
Матеріали подано відповідно до типової навчальної програми з медичної ботаніки та вимог кредитно-модульної системи.
Для студентів і викладачів вищих фармацевтичних навчальних закладів та фармацевтичних факультетів вищих медичних закладів освіти ІІІ—IV рівнів акредитації денної і заочної форм навчання. Підручник можна використати для самостійної роботи і контрольних робіт з медичної ботаніки.

Зміст книги Медична ботаніка: підручник (ВНЗ ІІІ—VІ р. а.) / В.М. Мінарченко, Л.М. Махиня, П.І. Середа

Передмова. | Форми організації живої матерії. | Основні розділи ботаніки. | РОЗДІЛ 1. Рослинна клітина. | РОЗДІЛ 2. Тканини. | РОЗДІЛ 3. Морфолого-анатомічна будова і функції вегетативних та репродуктивних органів рослин. | РОЗДІЛ 4. Основні положення систематики. | РОЗДІЛ 5. Царство Гриби. | РОЗДІЛ 6. Царство Рослини. | РОЗДІЛ 7. Елементи географії рослин, екології та фітоценології. Флора, рослинність. Список літератури.

Автори книги Медична ботаніка: підручник (ВНЗ ІІІ—VІ р. а.) / В.М. Мінарченко, Л.М. Махиня, П.І. Середа

В.М. Мінарченко, Л.М. Махиня, П.І. Середа

Характеристики книги Медична ботаніка: підручник (ВНЗ ІІІ—VІ р. а.) / В.М. Мінарченко, Л.М. Махиня, П.І. Середа

Видавництво: «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: підручник
Мова: українська
Рік: 2009
Кількість сторінок: 328
Обкдадинка: тверда
Формат: 60х90/16
Вага: 488 г
ISBN: 978-966-10-0041-3

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Медична ботаніка: підручник (ВНЗ ІІІ—VІ р. а.) / В.М. Мінарченко, Л.М. Махиня, П.І. Середа (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже www.medpublish.com.ua — це офіційний веб-сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де Ви можете отримати детальну інформацію (фото, автори, опис, відгуки, характеристики, зміст, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно читати онлайн і скачати (завантажити) фрагменти книг, а також недорого і швидко їх придбати.
Щоб замовити книги через сайт ВСВ «Медицина», не потрібно докладати великих зусиль. Це можна зробити дешево і просто. Замовте доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Суми, Запоріжжя, Вінниця, Харків, Львів, Полтава, Дніпропетровськ, Миколаїв, Ужгород, Житомир, Луцьк, Тернопіль, Чернігів, Кременчук, Хмельницький, Кіровоград, Рівне, Луганськ, Чернівці, Черкаси, Івано-Франківськ, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте: (044) 537-63-62, 581-15-67.