Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Фармакогнозія в медицині: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—IV р. а.) / А.Я. Кобзар

Фармакогнозія в медицині: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—IV р. а.) / А.Я. Кобзар

56093
Продана, не перевидається
 
 
Автори: Алла Яківна Кобзар
Гриф: рекомендовано МОЗ України
Аудиторія: для студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів ІV рівня акредитації, викладачів, лікарів-курсантів, фармацевтів, провізорів, сімейних лікарів та ін.
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2007
Кількість сторінок: 544
ISBN: 966-8326-44-Х

 

Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Фармакогнозія в медицині: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—IV р. а.) / А.Я. Кобзар

Навчальний посібник складається з двох частин: клінічної фармакогнозії, у якій викладено основні відомості про біологічно активні сполуки, їхню фармакологічну активність, наявність в окремих рослинах, а також лікувальні властивості окремих видів лікарської сировини; фітотерапії, у якій описано конкретні результати застосування окремих видів та зборів лікарської рослинної сировини при деяких захворюваннях.
Для студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів ІV рівня акредитації, викладачів, лікарів-курсантів, фармацевтів, провізорів, сімейних лікарів та ін.

Зміст книги Фармакогнозія в медицині: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—IV р. а.) / А.Я. Кобзар

Прийняті скорочення | Передмова | Частина І. КЛІНІЧНА ФАРМАКОГНОЗІЯ | Частина ІІ. ФІТОТЕРАПІЯ | Алфавітний покажчик українських назв лікарських рослин

Автори книги Фармакогнозія в медицині: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—IV р. а.) / А.Я. Кобзар

А.Я. Кобзар

Характеристики книги Фармакогнозія в медицині: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—IV р. а.) / А.Я. Кобзар

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: навчальний посібник

Мова: українська
Рік: 2007
Кількість сторінок: 544
Обкладинка: тверда
Формат: 60х90/16
Вага: 671 г
ISBN: 978-8326-44-Х

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Фармакогнозія в медицині: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—IV р. а.) / А.Я. Кобзар (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже medpublish.com.ua — це офіційний веб-сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де можна переглянути детальну інформацію (фото, автори, зміст, характеристики, опис, відгуки, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно скачати (завантажити) і читати онлайн фрагменти книг, а також швидко і недорого їх придбати.
Щоб замовити книги через сайт ВСВ «Медицина», не потрібно багато часу і докладати великих зусиль. Це можна зробити просто і дешево. Замовте доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Черкаси, Хмельницький, Львів, Луцьк, Харків, Миколаїв, Івано-Франківськ, Суми, Луганськ, Тернопіль, Кіровоград, Чернівці, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Вінниця, Житомир, Кременчук, Ужгород, Рівне, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте: (044) 581-15-67, 537-63-62.