Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Клінічна імунологія та алергологія: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / В.В. Чоп’як, Г.О. Потьомкіна, А.М. Гаврилюк та ін.

Клінічна імунологія та алергологія: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / В.В. Чоп’як, Г.О. Потьомкіна, А.М. Гаврилюк та ін.

74708
Немає в наявності
 
 
Автори: Валентина Володимирівна Чоп’як, Галина Олександрівна Потьомкіна, Анна Мирославівна Гаврилюк та ін.
Гриф: рекомендовано МОЗ України
Аудиторія: для студентів вищих медичних навчальних закладів. Може бути корисним і в практичній роботі сімейним лікарям, терапевтам, клінічним імунологам, алергологам і лікарям інших спеціальностей
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2017
Кількість сторінок: 224
ISBN: 978-617-505-562-5
Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Клінічна імунологія та алергологія: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / В.В. Чоп’як, Г.О. Потьомкіна, А.М. Гаврилюк та ін.

Посібник передбачає вивчення основ клінічної імунології та алергології за такими розділами, як імунопатологія (первинні та вторинні/набуті імунодефіцити, аутоімунні захворювання, трансплантаційна імунологія, імунологія репродукції, онкоімунологія) та алергологопатологія. Увагу акцентовано на вивченні імунопатогенезу, клінічної картини, імуно- та алергодіагностики, лікування та профілактики імунозалежних захворювань.
Навчальний посібник створений згідно з програмою з клінічної імунології та алергології для студентів вищих медичних навчальних закладів. Може бути корисним і в практичній роботі сімейним лікарям, терапевтам, клінічним імунологам, алергологам і лікарям інших спеціальностей.

Зміст книги Клінічна імунологія та алергологія: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / В.В. Чоп’як, Г.О. Потьомкіна, А.М. Гаврилюк та ін.

Передмова
Перелік умовних скорочень
Тема 1. Структура та принципи функціонування імунної системи людини. Iмунне запалення. Вікова імунологія
Тема 2. Оцінювання імунного статусу людини
Тема 3. Iмунотропна терапія. Iмунореабілітація. Iмунопрофілактика
Тема 4. Iмунодіагностика й імунотерапія хворих онкологічного профілю
Тема 5. Iмунодіагностика та імунотерапія хворих трансплантаційного профілю
Тема 6. Вроджені та набуті імунодефіцитні захворювання. ВIЛ-інфекція/СНIД
Тема 7. Аутоімунні хвороби: імунодіагностика, імунотерапія. Iмунозалежне безпліддя
Тема 8. Атопічні хвороби: імунопатогенез, клінічна картина, діагностика, лікування
Тема 9. Гострі стани в алергології. Медикаментозна алергія
Тестові завдання

Автори книги Клінічна імунологія та алергологія: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / В.В. Чоп’як, Г.О. Потьомкіна, А.М. Гаврилюк та ін.

В.В. Чоп’як, Г.О. Потьомкіна, А.М. Гаврилюк, Х.О. Ліщук-Якимович, Р.Р. Головин, О.С. Толох

Характеристики книги Клінічна імунологія та алергологія: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / В.В. Чоп’як, Г.О. Потьомкіна, А.М. Гаврилюк та ін.

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: навчальний посібник
Мова: українська
Рік: 2017
Кількість сторінок: 224
Обкладинка: тверда
Формат: 60х90/16
Вага: 340 г
ISBN: 978-617-505-562-5

 

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Клінічна імунологія та алергологія: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / В.В. Чоп’як, Г.О. Потьомкіна, А.М. Гаврилюк та ін. (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже www.medpublish.com.ua — це офіційний сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де можна переглянути детальну інформацію (фото, зміст, відгуки, опис, характеристики, автори, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно читати онлайн і скачати (завантажити) фрагменти книг, а також швидко і недорого їх придбати.
Щоб замовити книги через сайт ВСВ «Медицина», не потрібно докладати великих зусиль. Це можна зробити дешево і просто. Замовте оперативну доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Хмельницький, Луцьк, Тернопіль, Черкаси, Суми, Полтава, Кіровоград, Миколаїв, Чернігів, Запоріжжя, Кременчук, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Вінниця, Ужгород, Харків, Дніпропетровськ, Луганськ, Рівне, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте: (044) 581-15-67, 537-63-62.