Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Медична мікробіологія. Посібник з мікробних інфекцій: патогенез, імунітет, лабораторна діагностика та контроль: 19-е видання: у 2 томах. Том 2 / Майкл Р. Барер, Вілл Ірвінг, Ендрю Свонн, Нелюн Перера

Медична мікробіологія. Посібник з мікробних інфекцій: патогенез, імунітет, лабораторна діагностика та контроль: 19-е видання: у 2 томах. Том 2 / Майкл Р. Барер, Вілл Ірвінг, Ендрю Свонн, Нелюн Перера

В наявності
До завершення акції:
820 грн656 грн
Обраний том:  Том 1    Том 2 
Автори: за редакцією Майкла Р. Барера, Вілла Ірвінга, Ендрю Свонна, Нелюн Перери; наукові редактори перекладу Сергій Климнюк, Валерій Мінухін, Сергій Похил
Аудиторія: для студентів, лікарів-інтернів, резидентів, викладачів медичних закладів вищої освіти, науковців, фахівців-практиків у галузі медичної мікробіології
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Ліцензія: переклад Medical Microbiology, 19th edition публікується відповідно до угоди з компанією Elsevier Limited
Мова: українська
Рік: 2021
Кількість сторінок: 400 (кольорові, великоформатні)
ISBN: 978-617-505-806-0
Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Медична мікробіологія. Посібник з мікробних інфекцій: патогенез, імунітет, лабораторна діагностика та контроль: 19-е видання: у 2 томах. Том 2 / Майкл Р. Барер, Вілл Ірвінг, Ендрю Свонн, Нелюн Перера

Пропонована книга — це переклад всесвітньо відомого посібника з медичної мікробіології, який витримав уже 19 видань і українською мовою виходить у 2 томах. Том 1 містить частини 1—3 («Біологія мікроорганізмів», «Інфекція та імунітет», «Бактеріальні збудники та зумовлені ними захворювання»), том 2 — частини 4—6 («Патогенез вірусних інфекцій та асоційованих хвороб», «Захворювання, спричинені патогенними грибами, паразитарні інфекції, медична ентомологія», «Діагностика, лікування та контроль поширення інфекцій»). У посібнику на сучасному науковому рівні висвітлено мікробну природу інфекцій, імунні реакції організму людини, патогенез, клінічні особливості, епідеміологію, методи профілактики і контролю захворювань, зумовлених патогенними збудниками. Особливу увагу приділено проблемі резистентності мікроорганізмів до антибіотиків і новим дослідженням, спрямованим на її подолання. Традиційний виклад матеріалу з медичної мікробіології поєднано із застосуванням передових технологій та клінічною практикою. На початку кожного розділу посібника стисло викладено відповідні ключові положення.
Для студентів, лікарів-інтернів, резидентів, викладачів медичних закладів вищої освіти, науковців, фахівців-практиків у галузі медичної мікробіології.

Зміст книги Медична мікробіологія. Посібник з мікробних інфекцій: патогенез, імунітет, лабораторна діагностика та контроль: 19-е видання: у 2 томах. Том 2 / Майкл Р. Барер, Вілл Ірвінг, Ендрю Свонн, Нелюн Перера

Частина 4. Патогенез вірусних інфекцій та асоційованих хвороб
37. Аденовіруси
38. Герпесвіруси
39. Poxviruses
40. Папіломавіруси
41. Поліомавіруси
42. Гепаднавіруси
43. Парвовіруси
44. Пікорнавіруси
45. Oртоміксовіруси
46. Параміксовіруси і пневмовіруси
47. Арбовіруси: альфавіруси, флавівіруси і буньявіруси
48. Вірус гепатиту C (гепацивірус)
49. Гепевіруси
50. Аренавіруси і філовіруси
51. Реовіруси
52. Ретровіруси
53. Каліцивіруси та астровіруси
54. Коронавіруси
55. Рабдовіруси
56. Тогавіруси
57. Пріонні хвороби (трансмісивні губчасті енцефалопатії)
Частина 5. Захворювання, спричинені патогенними грибами, паразитарні інфекції, медична ентомологія
58. Гриби
59. Найпростіші
60. Гельмінти
61. Членистоногі
Частина 6. Діагностика, лікування та контроль поширення інфекції
62. Інфекційні синдроми
63. Лабораторні дослідження
64. Молекулярні методи діагностики в мікробіології
65. Застосування протимікробної терапії
66. Епідеміологія та контроль позалікарняних інфекцій
67. Внутрішньолікарняні інфекції
68. Імунізація
Покажчик

Автори книги Медична мікробіологія. Посібник з мікробних інфекцій: патогенез, імунітет, лабораторна діагностика та контроль: 19-е видання: у 2 томах. Том 2 / Майкл Р. Барер, Вілл Ірвінг, Ендрю Свонн, Нелюн Перера

Редактори
Майкл Р. Барер — професор клінічної мікробіології, кафедра інфекційних захворювань, імунітету та запалення, Медична школа Лестерського університету, Лестер, Велика Британія.
Вілл Ірвінг — професор і почесний консультант з вірусології, Ноттінгемський університет і Цільовий фонд Національної служби охорони здоров’я «Лікарні Ноттінгемського університету», відділення мікробіології, Королівський медичний центр, Ноттінгем, Велика Британія.
Ендрю Свонн — консультант з мікробіології, відділення клінічної мікробіології, Цільовий фонд Національної служби охорони здоров’я «Університетські лікарні Лестеру», Лестер, Велика Британія.
Нелюн Перера — консультант з мікробіології та почесний ад’юнкт-професор, Цільовий фонд Національної служби охорони здоров’я «Університетські лікарні Лестеру» та Лестерський університет, відділення клінічної мікробіології, Лестерська королівська лікарня, Лестер, Велика Британія.
 
Наукові редактори перекладу
Сергій Климнюк — доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри мікробіології, вірусології та імунології Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.
Валерій Мінухін — доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри клінічної імунології та мікробіології Харківської медичної академії післядипломної освіти.
Сергій Похил — доктор медичних наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії нових та маловивчених інфекційних захворювань ДУ «Інститут мікробіології та імунології ім. І.І. Мечникова НАМН України».

Характеристики книги Медична мікробіологія. Посібник з мікробних інфекцій: патогенез, імунітет, лабораторна діагностика та контроль: 19-е видання: у 2 томах. Том 2 / Майкл Р. Барер, Вілл Ірвінг, Ендрю Свонн, Нелюн Перера

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Ліцензія: переклад Medical Microbiology, 19th edition публікується відповідно до угоди з компанією Elsevier Limited
Форма: друкована книга (видання)
Вид: посібник
Мова: українська
Рік: 2021
Кількість сторінок: 400 (кольорові, великоформатні)
Обкладинка: тверда
Формат: 60х90/8 (23х30 см)
Вага: 1,439 кг
ISBN: 978-617-505-806-0 (9786175058060)
Ганна
2023-12-01 09:41:30
Книга сподобалася, виклад матеріалу з першої ж сторінки організований чітко, логічно і дуже інформативно, немає зайвої "води". Кожна сторінка варта своїх грошей, не шкодую, що придбала, вважаю книгу фундаментальною для тих, хто прагне нових знань.
Відповісти
O.O.
2022-12-19 14:23:21
Інформативний підручник. Дає фундаментальні знання з мікробіології. Матеріал добре систематизований, доступно викладений. Як і зазначено в анотації, у книзі справді постійно робиться акцент на стійкості мікроорганізмів до антибіотиків як нагальній проблемі медицини в цілому.
Відповісти
Олександр
2022-12-06 10:01:36
Дякую за оперативну доставку 2 тому.
Якісне видання. Цікаво подана інформація. Особливо у матеріалі про мікробіом людини.
Відповісти

1

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

На цій сторінці Ви можете ознайомитися і купити посібник авторів Майкла Р. Барера, Вілла Ірвінга, Ендрю Свонна, Нелюн Перери Медична мікробіологія. Посібник з мікробних інфекцій: патогенез, імунітет, лабораторна діагностика та контроль: 19-е видання: у 2 томах. Том 2 українською мовою, а також безкоштовно прочитати онлайн і скачати фрагмент книги. ВСВ «Медицина»