Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Інформаційні технології у фармації: підручник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / І.Є. Булах, Л.П. Войтенко, Л.О. Кухар та ін.

Інформаційні технології у фармації: підручник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / І.Є. Булах, Л.П. Войтенко, Л.О. Кухар та ін.

58992
Немає в наявності
 
 
Автори: Ірина Євгенівна Булах, Лариса Петрівна Войтенко, Людмила Олександрівна Кухар та ін.
Гриф: рекомендовано МОЗ України
Аудиторія: для студентів, аспірантів і викладачів вищого фармацевтичного навчального закладу і фармацевтичних факультетів вищих медичних навчальних закладів, а також для всіх, хто самостійно опрацьовує курс інформаційних систем і технологій
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2008
Кількість сторінок: 224
ISBN: 978-966-8144-96-7
Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Інформаційні технології у фармації: підручник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / І.Є. Булах, Л.П. Войтенко, Л.О. Кухар та ін.

Підручник створено відповідно до програми з курсу “Інформаційні технології у фармації”. Викладено загальні поняття інформаційних технологій та основні напрямки їх використання у фармації. Розглянуто приклади оброблення фармацевтичних даних у середовищі електронних таблиць, технології апроксимації та прогнозування статистичних даних за допомогою електронного процесора Excel. Сформульовано основні поняття баз даних, систем керування ними, задач оптимізації, матричних моделей фармацевтичних розрахунків. Значну увагу приділено інформаційним системам із застосуванням мережевих технологій, засобам використання глобальної мережі Internet.
Для студентів, аспірантів і викладачів вищого фармацевтичного навчального закладу і фармацевтичних факультетів вищих медичних навчальних закладів, а також для всіх, хто самостійно опрацьовує курс інформаційних систем і технологій.

Зміст книги Інформаційні технології у фармації: підручник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / І.Є. Булах, Л.П. Войтенко, Л.О. Кухар та ін.

Список скорочень
Розділ 1. Система інформаційних технологій
Розділ 2. Основні напрямки використання інформаційних технологій у фармації
Розділ 3. Інформаційні технології розв’язання фармацевтичних задач
Розділ 4. Фармацевтичні інформаційні ресурси
Список літератури

Автори книги Інформаційні технології у фармації: підручник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / І.Є. Булах, Л.П. Войтенко, Л.О. Кухар та ін.

І.Є. Булах, Л.П. Войтенко, Л.О. Кухар, М.Р. Мруга, І.М. Шило

Характеристики книги Інформаційні технології у фармації: підручник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / І.Є. Булах, Л.П. Войтенко, Л.О. Кухар та ін.

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: підручник
Мова: українська
Рік: 2008
Кількість сторінок: 224
Обкладинка: тверда
Формат: 60х90/16
Вага: 313 г
ISBN: 978-966-8144-96-7

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Інформаційні технології у фармації: підручник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / І.Є. Булах, Л.П. Войтенко, Л.О. Кухар та ін. (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже medpublish.com.ua — це офіційний веб-сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де можна отримати детальну інформацію (фото, характеристики, зміст, опис, відгуки, автори, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно читати онлайн і скачати (завантажити) фрагменти книг, а також недорого і швидко їх придбати.
Щоб замовити книги через сайт ВСВ «Медицина», не потрібно докладати великих зусиль. Це можна зробити просто і дешево. Замовте оперативну доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Харків, Тернопіль, Вінниця, Миколаїв, Черкаси, Рівне, Полтава, Запоріжжя, Чернігів, Хмельницький, Житомир, Луцьк, Чернівці, Суми, Львів, Кременчук, Кіровоград, Луганськ, Дніпропетровськ, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте: (044) 537-63-62, 581-15-67.