Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Інфекційні хвороби в дітей: підручник (ВНЗ ІV р. а.) / С.О. Крамарьов, О.Б. Надрага, Л.В. Пипа та ін.; за ред. С.О. Крамарьова, О.Б. Надраги. — 2-е вид., випр.

Інфекційні хвороби в дітей: підручник (ВНЗ ІV р. а.) / С.О. Крамарьов, О.Б. Надрага, Л.В. Пипа та ін.; за ред. С.О. Крамарьова, О.Б. Надраги. — 2-е вид., випр.

74513
Продана, не перевидається
Автори: Сергій Олександрович Крамарьов, Олександр Богданович Надрага, Лариса Володимирівна Пипа та ін.; за редакцією Сергія Олександровича Крамарьова, Олександра Богдановича Надраги
Гриф: затверджено МОЗ України
Аудиторія: для студентів і лікарів-інтернів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2016
Кількість сторінок: 392 + 14 кольор. вкл.
ISBN: 978-617-505-513-7
Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Інфекційні хвороби в дітей: підручник (ВНЗ ІV р. а.) / С.О. Крамарьов, О.Б. Надрага, Л.В. Пипа та ін.; за ред. С.О. Крамарьова, О.Б. Надраги. — 2-е вид., випр.

У підручнику представлено класичні і нові дані про інфекційні хвороби в дітей. Наведено сучасні відомості про етіологію, епідеміологію, патогенез, клінічну картину, методи діагностики та лікування найпоширеніших інфекційних захворювань серед дітей в Україні. До кожної теми подано перелік питань і тестів для самоконтролю засвоєних знань.
Для студентів і лікарів-інтернів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації.

Зміст книги Інфекційні хвороби в дітей: підручник (ВНЗ ІV р. а.) / С.О. Крамарьов, О.Б. Надрага, Л.В. Пипа та ін.; за ред. С.О. Крамарьова, О.Б. Надраги. — 2-е вид., випр.

Список скорочень
Передмова
Кір
Краснуха
Вітряна віспа
Оперізувальний герпес
Паротитна інфекція
Кашлюк
Дифтерія
Стрептококова інфекція
Ангіна (гострий тонзилофаринтіт)
Гострі респіраторні вірусні інфекції
Ентеровірусні захворювання
Поліомієліт
Герпетична інфекція
Герпесвірусні інфекції, спричинені герпесвірусами типів 6, 7 і 8
Цитомегаловірусна інфекція
Епстейна—Барр вірусна інфекція
Менінгококова інфекція
Гемофільна інфекція
Менінгіти
Гострі кишкові інфекції
Єрсиніозна інфекція
Гострі вірусні гепатити
Лайм-бореліоз (хвороба Лайма)
Хламідійна інфекція
Мікоплазмозна інфекція
Токсоплазмоз
Малярія
Гельмінтози
Лямбліоз
ВІЛ-інфекція
Вакцинопрофілактика інфекційних хвороб
Список літератури
Предметний покажчик
Авторський колектив

Автори книги Інфекційні хвороби в дітей: підручник (ВНЗ ІV р. а.) / С.О. Крамарьов, О.Б. Надрага, Л.В. Пипа та ін.; за ред. С.О. Крамарьова, О.Б. Надраги. — 2-е вид., випр.

С.О. Крамарьов, О.Б. Надрага, Л.В. Пипа, Ю.П. Харченко, Н.Г. Литвиненко, Л.О. Палатна, І.В. Шпак, В.О. Дорошенко, О.О. Воронов, С.А. Лишенюк, Л.Р. Шостакович-Корецька, Л.І. Чернишова

Характеристики книги Інфекційні хвороби в дітей: підручник (ВНЗ ІV р. а.) / С.О. Крамарьов, О.Б. Надрага, Л.В. Пипа та ін.; за ред. С.О. Крамарьова, О.Б. Надраги. — 2-е вид., випр.

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: підручник
Мова: українська
Рік: 2016
Кількість сторінок: 392 + 14 кольор. вкл.
Обкладинка: тверда
Формат: 70х100/16
Вага: 695 г
ISBN: 978-617-505-513-7

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Інфекційні хвороби в дітей: підручник (ВНЗ ІV р. а.) / С.О. Крамарьов, О.Б. Надрага, Л.В. Пипа та ін.; за ред. С.О. Крамарьова, О.Б. Надраги. — 2-е вид., випр. (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже www.medpublish.com.ua — це офіційний веб-сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де можна отримати докладну інформацію (фото, автори, характеристики, відгуки, зміст, опис, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно скачати (завантажити) і читати онлайн фрагменти книг, а також швидко і недорого їх придбати.
Щоб замовити книги через сайт ВСВ «Медицина», не потрібно багато часу і докладати великих зусиль. Це можна зробити дешево і просто. Замовте доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Івано-Франківськ, Житомир, Полтава, Луцьк, Суми, Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Чернігів, Чернівці, Миколаїв, Львів, Рівне, Черкаси, Ужгород, Хмельницький, Вінниця, Тернопіль, Дніпропетровськ, Харків, Кременчук, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, наші менеджери допоможуть: тел. (044) 581-15-67, 537-63-62.