Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Фізична реабілітація в стоматології: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

Фізична реабілітація в стоматології: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

58176
Продана, не перевидається
 
 
Автори: Валентина Андріївна Шаповалова, Василь Михайлович Коршак, Валентина Миколаївна Халтагарова та ін.
Гриф: рекомендовано МОН України
Аудиторія: для студентів вищих медичних навчальних закладів ІV рівня акредитації
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2009
Кількість сторінок: 96
ISBN: 978-966-8144-82-0
Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Фізична реабілітація в стоматології: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

У навчальному посібнику у вигляді графологічних структур викладено загальні поняття про фізичну реабілітацію в комплексному лікуванні хворих стоматологічного профілю. Особливу увагу приділено лікувальному масажу й особливостям його застосування.
Книжка написана на основі узагальнення даних сучасної науки й передового практичного досвіду. Посібник допоможе викладачам у проведенні практичних занять та студентам у самостійній роботі. Буде корисним і для практикуючих лікарів, які займаються фізичною реабілітацією.
Для студентів вищих медичних навчальних закладів ІV рівня акредитації.

Зміст книги Фізична реабілітація в стоматології: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

Передмова
Тема 1. Роль фізичної реабілітації в комплексному лікуванні хворих стоматологічного профілю. Загальні основи фізичної реабілітації
Тема 2. Лікувальний масаж і особливості його застосування в комплексному лікуванні хворих стоматологічного профілю
Тема 3. Фізична реабілітація хворих з одонтогенними запальними процесами в щелепно-лицьовій ділянці
Тема 4. Фізична реабілітація в комплексному лікуванні хворих з артритами, артрозами та контрактурами скронево-нижньощелепних суглобів
Тема 5. Фізична реабілітація при переломах верхньої і нижньої щелепи
Тема 6. Фізична реабілітація в до- та післяопераційний період при заміщенні дефектів м’яких тканин у щелепно-лицьовій ділянці місцевими тканинами та стеблом Філатова
Тема 7. Фізична реабілітація хворих з порушеннями та аномаліями прикусу
Предметний покажчик

Автори книги Фізична реабілітація в стоматології: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова, І.В. Шимеліс, Л.І. гончаренко

Характеристики книги Фізична реабілітація в стоматології: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

Видавництво: «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: навчальний посібник

Мова: українська
Рік: 2009
Кількість сторінок: 96
Обкладинка: м’яка
Формат: 60х90/16
ISBN: 978-966-8144-82-0

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Фізична реабілітація в стоматології: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін. (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже www.medpublish.com.ua — це офіційний веб-сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де можна отримати інформацію (фото, відгуки, автори, опис, характеристики, зміст, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно читати онлайн і скачати (завантажити) фрагменти книг, а також швидко і недорого їх придбати.
Щоб замовити книги через веб-сайт ВСВ «Медицина», не потрібно багато часу і докладати великих зусиль. Це можна зробити дешево і просто. Замовте доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Львів, Черкаси, Кіровоград, Чернігів, Миколаїв, Ужгород, Полтава, Івано-Франківськ, Вінниця, Луцьк, Чернівці, Харків, Запоріжжя, Суми, Луганськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Житомир, Дніпропетровськ, Кременчук, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, наші менеджери допоможуть: тел. (044) 537-63-62, 581-15-67.