Телефоны

044-235-16-29, 050-336-86-07

с 8:00 до 16:30 (Сб, Вс выходные)

Домедична допомога: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Ф. Козлова

Домедична допомога: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Ф. Козлова

74748
Нет в наличии
 
 
Авторы: Козлова Елена Францевна
Гриф: одобрено МЗ Украины
Аудитория: для студентов высших медицинских (фармацевтических) учебных заведений — училищ, колледжей и институтов медсестринства
Издательство: Всеукраинское специализированное издательство «Медицина»
Язык: украинский
Год: 2017
Количество страниц: 49
ISBN: 978-617-505-475-8
Всеукраинское специализированное
издательство «Медицина»

Описание книги Домедична допомога: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Ф. Козлова

Навчально-методичний посібник (зошит) з домедичної допомоги призначений для підготовки та проведення практичних занять. Він складений відповідно до чинної навчальної програми з першої медичної допомоги для студентів вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладів за спеціальністю 226 «Фармація», затверджений МОЗ України.
Для кращого засвоєння теоретичного матеріалу запропоновані алгоритми підвищать якість підготовки до практичного заняття, що в подальшому сприятиме умінню самостійно і правильно оцінювати стан постраждалого, вибирати правильну тактику при наданні невідкладної медичної допомоги.
На кожну навчальну практику визначено тему, мету, подано план заняття, відповідне забезпечення, є питання поточного контролю теоретичних знань, викладено теоретичні відомості окремих нозологій, матеріали для контролю знань та умінь студентів, які складені з урахуванням теоретичного і практичного матеріалу та міждисциплінарної інтеграції.
У виданні зазначено літературу до теми заняття, а також дається тема наступного заняття і відповідна до нього література. Студенти повинні самостійно опрацьовувати матеріали до наступної навчальної практики.
Під час заняття студенти складають алгоритми надання першої медичної допомоги при різних патологічних станах, заповнюють таблиці, відпрацьовують практичні навички на фантомах і доводять уміння до стадії автоматизму. В кінці заняття матеріали здають викладачеві для оцінювання виконаної роботи.
Робота на практичних заняттях спрямовує студента до глибшого закріплення теоретичних знань на основі практичного навчання, оволодіння сучасними методами і формами надання медичної допомоги, виховує потребу в систематичному оновленні своїх знань для їх практичного застосування.
Опрацювання практичного матеріалу в посібнику сприятиме формуванню клінічного мислення при:
— оцінюванні ситуації та стану потерпілого;
— визначенні способу та послідовності надання першої медичної допомоги;
— наданні першої медичної допомоги залежно від характеру та виду травми, нещасного випадку, гострого стану і захворювання внутрішніх органів;
— визначенні показань для проведення легенево-серцевої реанімації та критеріїв ефективності;
— організації якнайшвидшого транспортування постраждалого чи захворілого до лікувального закладу.

Содержание книги Домедична допомога: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Ф. Козлова

Передмова
Практичне заняття 1. Вступ. Поняття про етику та деонтологію фармацевтичного працівника. Загальне уявлення про хворобу. Методи обстеження хворих. Загальні принципи надання першої медичної допомоги. Способи транспортування потерпілих
Практичне заняття 2. Невідкладні стани при захворюваннях внутрішніх органів. Гострі алергійні стани. Кома. Шок
Практичне заняття 3. Перша медична допомога при ранах і кровотечах. Реанімація, її принципи і методи
Практичне заняття 4. Перша медична допомога при ушкодженні м’яких тканин, кісток, суглобів
Практичне заняття 5. Перша медична допомога при опіках і відмороженнях, нещасних випадках, отруєннях
Література

Авторы книги Домедична допомога: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Ф. Козлова

О.Ф. Козлова

Характеристики книги Домедична допомога: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Ф. Козлова

Издательство: Всеукраинское специализированное издательство «Медицина»
Форма: печатная книга (издание)
Вид: учебно-методическое пособие
Язык: украинский
Год: 2017
Количество страниц: 49
Обложка: мягкая
Формат: 60х84/8
Вес: 123 г
ISBN: 978-617-505-475-8

Добавить отзыв

Введите символы: *
captcha
Обновить

Нужно купить книгу Домедицинская помощь: учебно-методическое пособие (тетрадь) / Е.Ф. Козлова (на украинском языке)? Вы обратились по адресу. Ведь www.medpublish.com.ua — это официальный сайт и интернет магазин Всеукраинского специализированного издательства (ВСИ) «Медицина», где можна получить информацию (фото, содержание, авторы, описание, отзывы, характеристики, цена) о выпущенной издательством литературе, бесплатно читать онлайн и скачать (загрузить) фрагменты книг, а также быстро и недорого их приобрести.
Чтобы заказать книги через веб-сайт ВСИ «Медицина», не нужно прилагать больших усилий. Это можно сделать дешево и просто. Закажите оперативную доставку в любой город по Украине: Киев, Винница, Полтава, Кировоград, Тернополь, Ужгород, Луцк, Запорожье, Днепропетровск, Черкассы, Ивано-Франковск, Харьков, Сумы, Луганск, Кременчуг, Хмельницкий, Чернигов, Николаев, Ровно, Житомир, Черновцы, Херсон и другие города. Если у Вас возникли вопросы, наши менеджеры помогут: тел. (044) 581-15-67, 537-63-62.