Телефоны

044-235-16-29, 050-336-86-07

с 8:00 до 16:30 (Сб, Вс выходные)

В наличии новый учебник «Судова стоматологія» Б.В. Михайличенка, А.Н. Билякова и В.В. Франчука!

В наличии новый учебник «Судова стоматологія» Б.В. Михайличенка, А.Н. Билякова и В.В. Франчука!

11.03.2024
В наличии новая книга для получателей магистерского уровня высшего образования, врачей-практиков, стоматологов, судебно-медицинских экспертов и других специалистов в области судебно-медицинских знаний: «Судова стоматологія: підручник / Б.В. Михайличенко, А.М. Біляков, В.В. Франчук»
 
Судова стоматологія — це галузь судово-медичної науки, яка відповідно до потреб правоохоронних органів і судочинства займається науковою судово-медичною розробкою питань стоматологічного характеру. У підручнику викладено судову медицину для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 221 «Стоматологія» ЗВМО з урахуванням стоматологічної профілізації. Матеріал видання представлено на основі сучасних наукових досягнень і змін чинного законодавства, а також узагальненого вітчизняного та світового досвіду експертних досліджень об’єктів стоматологічного походження.
З огляду на сучасні реалії у підручнику:
подано нарис історичного розвитку судової стоматології;
наведено процесуальні та організаційні основи судово‑медичної експертизи;
розкрито особливості проведення судово-медичної експертизи з урахуванням різних видів ушкоджень;
висвітлено методи судово-медичної експертизи вогнепальних ушкоджень, уражень внаслідок хімічних чинників, лазерного та іонізуючого випромінювання тощо;
описано етапи судово-медичної ідентифікації особи за стоматологічним статусом;
приділено увагу судово-медико-криміналістичним методам дослідження;
розглянуто правові аспекти надання медичної допомоги та кримінальної відповідальності медичних працівників за професійно-посадові правопорушення.