Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Домедична допомога: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Ф. Козлова

Домедична допомога: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Ф. Козлова

74748
Немає в наявності
 
 
Автори: Козлова Олена Францівна
Гриф: схвалено МОЗ України
Аудиторія: для студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів — училищ, коледжів та інститутів медсестринства
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2017
Кількість сторінок: 49
ISBN: 978-617-505-475-8
Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Домедична допомога: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Ф. Козлова

Навчально-методичний посібник (зошит) з домедичної допомоги призначений для підготовки та проведення практичних занять. Він складений відповідно до чинної навчальної програми з першої медичної допомоги для студентів вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладів за спеціальністю 226 «Фармація», затверджений МОЗ України.
Для кращого засвоєння теоретичного матеріалу запропоновані алгоритми підвищать якість підготовки до практичного заняття, що в подальшому сприятиме умінню самостійно і правильно оцінювати стан постраждалого, вибирати правильну тактику при наданні невідкладної медичної допомоги.
На кожну навчальну практику визначено тему, мету, подано план заняття, відповідне забезпечення, є питання поточного контролю теоретичних знань, викладено теоретичні відомості окремих нозологій, матеріали для контролю знань та умінь студентів, які складені з урахуванням теоретичного і практичного матеріалу та міждисциплінарної інтеграції.
У виданні зазначено літературу до теми заняття, а також дається тема наступного заняття і відповідна до нього література. Студенти повинні самостійно опрацьовувати матеріали до наступної навчальної практики.
Під час заняття студенти складають алгоритми надання першої медичної допомоги при різних патологічних станах, заповнюють таблиці, відпрацьовують практичні навички на фантомах і доводять уміння до стадії автоматизму. В кінці заняття матеріали здають викладачеві для оцінювання виконаної роботи.
Робота на практичних заняттях спрямовує студента до глибшого закріплення теоретичних знань на основі практичного навчання, оволодіння сучасними методами і формами надання медичної допомоги, виховує потребу в систематичному оновленні своїх знань для їх практичного застосування.
Опрацювання практичного матеріалу в посібнику сприятиме формуванню клінічного мислення при:
— оцінюванні ситуації та стану потерпілого;
— визначенні способу та послідовності надання першої медичної допомоги;
— наданні першої медичної допомоги залежно від характеру та виду травми, нещасного випадку, гострого стану і захворювання внутрішніх органів;
— визначенні показань для проведення легенево-серцевої реанімації та критеріїв ефективності;
— організації якнайшвидшого транспортування постраждалого чи захворілого до лікувального закладу.

Зміст книги Домедична допомога: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Ф. Козлова

Передмова
Практичне заняття 1. Вступ. Поняття про етику та деонтологію фармацевтичного працівника. Загальне уявлення про хворобу. Методи обстеження хворих. Загальні принципи надання першої медичної допомоги. Способи транспортування потерпілих
Практичне заняття 2. Невідкладні стани при захворюваннях внутрішніх органів. Гострі алергійні стани. Кома. Шок
Практичне заняття 3. Перша медична допомога при ранах і кровотечах. Реанімація, її принципи і методи
Практичне заняття 4. Перша медична допомога при ушкодженні м’яких тканин, кісток, суглобів
Практичне заняття 5. Перша медична допомога при опіках і відмороженнях, нещасних випадках, отруєннях
Література

Автори книги Домедична допомога: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Ф. Козлова

О.Ф. Козлова

Характеристики книги Домедична допомога: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Ф. Козлова

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: навчально-методичний посібник
Мова: українська
Рік: 2017
Кількість сторінок: 49
Обкладинка: м‘яка
Формат: 60х84/8
Вага: 123 г
ISBN: 978-617-505-475-8

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Домедична допомога: навчально-методичний посібник (зошит) / О.Ф. Козлова (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже medpublish.com.ua — це офіційний веб-сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де можна переглянути інформацію (фото, автори, характеристики, відгуки, зміст, опис, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно скачати (завантажити) і читати онлайн фрагменти книг, а також швидко і недорого їх придбати.
Щоб замовити книги через сайт ВСВ «Медицина», не потрібно багато часу і докладати великих зусиль. Це можна зробити дешево і просто. Замовте доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Харків, Львів, Чернігів, Черкаси, Суми, Луганськ, Миколаїв, Кременчук, Чернівці, Рівне, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Луцьк, Дніпропетровськ, Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Кіровоград, Хмельницький, Ужгород, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, наші менеджери допоможуть: тел. (044) 537-63-62, 581-15-67.