Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд - вихідний)

Спортивна медицина і фізична реабілітація: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

Спортивна медицина і фізична реабілітація: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

58830
Немає в наявності
 
 
Автори: Валентина Андріївна Шаповалова, Василь Михайлович Коршак, Валентина Миколаївна Халтагарова та ін.
Гриф: рекомендовано МОЗ України
Аудиторія: для студентів вищих медичних навчальних закладів ІV рівня акредитації
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2008
Кількість сторінок: 248
ISBN: 966-81443-0
ВСВ «Медицина»

Опис книги Спортивна медицина і фізична реабілітація: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

У навчальному посібнику в стислій формі у вигляді графологічних структур викладені загальні поняття про спортивну медицину і фізичну реабілітацію хворих різного профілю. Книга написана на основі узагальнення даних сучасної науки і передового практичного досвіду.
Складається з двох частин — “Спортивна медицина” та “Фізична реабілітація”. Відповідає навчальній програмі.
Навчальний посібник допоможе викладачам у проведеннф практичних занять та студентам у самостійній роботі й у складанні професійних алгоритмів. Буде корисним і для практикуючих лікарів, які займаються спортивною медициною та фізичною реабілітацією.
Посібник розрахований на студентів вищих медичних закладів IV рівня акредитації.

Зміст книги Спортивна медицина і фізична реабілітація: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

Умовні скорочення | Передмова | ЧАСТИНА І. Спортивна медицина | Тема 1. Первинне лікарське обстеження: визначення і оцінка фізичного розвитку фізкультурників та спортсменів | Тема 2. Визначення і оцінка функціонального стану організму фізкультурників та спортсменів | Тема 3. Визначення і оцінка фізичної працездатності фізкультурників і спортсменів | Тема 4. Лікарсько-педагогічні спостереження за фізкультурниками і спортсменами різного віку та статі | Санітарно-гігієнічний контроль за спортсменами і спорудами | Тема 5. Оптимізація тренувального процесу | ЧАСТИНА ІІ. Лікувальна фізкультура | Тема 6. Загальні основи лікувальної фізичної культури | Тема 7. Лікувальна фізкультура при захворюваннях системи кровообігу | Тема 8. Лікувальна фізкультура при захворюваннях центральної периферичної нервової системи | Тема 9. Лікувальна фізкультура при захворюваннях органів дихання | Тема 10. Лікувальна фізкультура при захворюваннях  органів травлення і порушеннях обміну речовин | Тема 11. Лікувальна фізкультура в хірургії | Тема 12. Використання засобів ЛФК в комплексному лікуванні переломів трубчастих кісток | Тема 13. Лікувальна фізкультура в акушерстві і гінекології | Тема 14. Лікувальна фізкультура в педіатрії

Автори книги Спортивна медицина і фізична реабілітація: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова, І.В. Шимеліс, Л.І. Гончаренко

Характеристики книги Спортивна медицина і фізична реабілітація: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

Видавництво: «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: навчальний посібник
Мова: українська
Рік: 2008
Кількість сторінок: 248
Обкдадинка: тверда
Формат: 60х90/16
Вага: 365 г
ISBN: 966-81443-0

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Спортивна медицина і фізична реабілітація: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін. (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже medpublish.com.ua — це офіційний сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де можна отримати інформацію (фото, характеристики, опис, зміст, відгуки, автори, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно скачати (завантажити) і читати онлайн фрагменти книг, а також швидко і недорого їх придбати.
Щоб замовити книги через сайт ВСВ «Медицина», не потрібно докладати великих зусиль. Це можна зробити просто і дешево. Замовте оперативну доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Чернівці, Полтава, Ужгород, Житомир, Запоріжжя, Чернігів, Кременчук, Івано-Франківськ, Суми, Львів, Кіровоград, Харків, Луганськ, Луцьк, Рівне, Вінниця, Дніпропетровськ, Хмельницький, Тернопіль, Черкаси, Миколаїв, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте: (044) 581-15-67, 537-63-62.