Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Пропонуємо новинку «Депресія: погляд психотерапевта» В.Ю. Юнака!

Пропонуємо новинку «Депресія: погляд психотерапевта» В.Ю. Юнака!

11.08.2023
Пропонуємо новинку для широкого кола читачів: «Депресія: погляд психотерапевта / В.Ю. Юнак»
 
Ми волею історичного розвитку занурені в складний час з огляду на переповнення емоційного фону України негативними подіями та депресивністю у зв'язку з впливом війни та COVID-19 на психіку населення, яке, можна сказати, живиться «вірусом» емоційного напруження.
Часто виникають запитання: як зберегти гармонію своєї психічної організації у важкі періоди? Як уникнути депресивності й не дати їй розвинутися до рівня хворобливого стану? Або ж як впоратися з ним самостійно чи допомогти близькій людині, якщо він настав? Ця книга допоможе отримати відповіді.
Читач дізнається не лише про розмаїття причин та їх небажане поєднання для виникнення емоційної дисгармонії, а й про співвідношення позитивних і негативних емоцій та їх вплив на гармонізацію нашої психіки. Навчиться відрізняти тимчасову фізіологічну депресивність від її хворобливих проявів. Познайомиться з варіантами попередження і профілактики патологічної депресії, а також, за необхідності, — її лікування. У книзі наведено практично всі основні види лікування, які за рекомендацією психотерапевта (обов’язково) необхідно застосувати для себе або своїх знайомих. Серед традиційних методів — медикаментозна терапія, арттерапія, електросудомна, фітотерапія, гомеопатія, депривація сну, лікування масажем, терапія фізкультурою, акупунктура, трудотерапія; нові методи: лазеропунктура, аутогенне тренування, сугестивна та когнітивна психотерапія; а також допоміжні — музична терапія, світлолікування, ароматерапія, кліматотерапія, кольоротерапія, анімало- та деревотерапія, горотерапія, медитація, лікування харчуванням.
Видання буде корисним кожному, хто прагне навчитися оцінювати свої емоції, щоб керувати ними і правильно переживати їх. Також автор приділив увагу деяким питанням, пов’язаним з особливостями темпераменту, характеру і особистості людини, її ставленням до вектора життєвих прагнень, усвідомлення і боротьби з песимізмом. Визначив неочікувано для більшості позитивні впливи неглибокої тимчасової депресивності на життя людини. Проаналізував часті випадки поєднання депресії з творчістю відомих особистостей (письменників, поетів, художників і композиторів).
Кожен зможе знайти в цій книзі те, що зробить його впевненішим, гармонійнішим, обізнанішим. А головне, книга дасть потрібні відомості про, мабуть, найпоширеніший і серйозний розлад нашої психіки — депресію.