Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд вихідні)

«Гістологія, цитологія та ембріологія. Атлас» знову в продажу!

«Гістологія, цитологія та ембріологія. Атлас» знову в продажу!

27.10.2020
Пропонуємо ознайомитися з перевиданням для студентів медичних закладів вищої освіти, лікарів різних спеціальностей, а також біологів: «Гістологія, цитологія та ембріологія. Атлас: навчальний посібник / О.Ю. Степаненко, О.В. Мірошніченко, Л.О. Зайченко та ін. — 2-е видання (три мови)»
 
Навчальний посібник підготовлено співробітниками кафедри гістології, цитології та ембріології Харківського національного медичного університету.
Атлас містить кольорові мікрофотографії програмних гістологічних препаратів, а також текстовий коментар до них, розкриває структурно-функціональну організацію органів і структур, що вивчаються. Мета створення атласу — забезпечити розуміння функціональної обумовленості будь-якого структурного елемента. Навчальний посібник може бути використаний як при самостійному вивченні предмета, так і під час підготовки до контрольних занять і призначений сприяти всебічному, послідовному і глибокому засвоєнню матеріалу. Усі терміни наведені відповідно до міжнародних гістологічної та ембріологічної номенклатур.
Для студентів медичних закладів вищої освіти, лікарів різних спеціальностей, а також біологів.