Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Випущено новинку «Психосоматична патологія» Р.І. Ісакова!

Випущено новинку «Психосоматична патологія» Р.І. Ісакова!

25.07.2023
Випущено нову книгу для науковців, лікарів-практиків, медичних психологів, психотерапевтів, викладачів і студентів медичних закладів вищої освіти, а також широкої аудиторії фахівців, зацікавлених у вивченні складних феноменів психосоматичних взаємодій: «Психосоматична патологія / Р.І. Ісаков»
 
Сьогодні у світі спостерігається стрімке поширення захворювань психіки, нерозривно пов’язаних із соматичними недугами, причини яких криються у взаємодії факторів тілесності та психіки. В реаліях нашого часу в Україні ця проблема набуває актуального звучання.
Пропонована книга покликана допомогти масовому читачу і спеціалістам з охорони здоров’я систематизувати знання про сучасний стан психосоматичної патології, її історію та перспективи.
У популярній формі:
розкрито етіопатогенетичні механізми формування соматопсихічних та психосоматичних розладів, методи й критерії їх діагностики;
наведено загальні засади принципів класифікації, що застосовуються у психосоматиці, зокрема висвітлено особливості МКХ-10 та МКХ-11;
актуалізовано різноманітні аспекти їх фармакологічного й психотерапевтичного лікування;
подано комплекс тестів для використання фахівцями практичної медицини та клінічними психологами, які займаються ранньою діагностикою психосоматичних розладів.