Телефоны

044-235-16-29, 050-336-86-07

с 8:00 до 16:30 (Сб, Вс выходные)

Соціально значущі та особливо небезпечні інфекційні хвороби: навчальний посібник / К.В. Юрко, Г.О. Соломенник

Соціально значущі та особливо небезпечні інфекційні хвороби: навчальний посібник / К.В. Юрко, Г.О. Соломенник

В наличии
475 грн
Авторы: К.В. Юрко, А.О. Соломенник
Гриф: рекомендовано ученым советом Харьковского национального медицинского университета
Аудитория: для студентов медицинских учреждений высшего образования, врачей-интернов, курсантов последипломного образования, врачей и медицинских сестер практического здравоохранения, преподавателей
Издательство: Всеукраинское специализированное издательство «Медицина»
Язык: украинский
Год: 2023
Количество страниц: 255 (черно-белые)
ISBN: 978-617-505-933-3
Всеукраинское специализированное
издательство «Медицина»

Описание книги Соціально значущі та особливо небезпечні інфекційні хвороби: навчальний посібник / К.В. Юрко, Г.О. Соломенник

На сучасному етапі соціально значущі інфекційні хвороби розглядають як одну з основних загроз для здоров’я населення, а також суттєве професійне навантаження для органів охорони здоров’я та суспільства в цілому.
В Україні й усьому світі відбулося значне погіршення епідеміологічної ситуації щодо особливо небезпечних інфекцій через політичну та економічну нестабільність, масову міграцію населення, військові конфлікти та передислокацію військ, нові умови господарювання з порушенням стабільності систем епізоотичного та епідеміологічного нагляду, послаблення профілактичних заходів.
У навчальному посібнику викладено сучасні уявлення про найпоширеніші соціально значущі й особливо небезпечні інфекційні хвороби, зокрема туберкульоз, інфекції, що передаються статевим шляхом, СНІД, гепатити В і С, коронавірусну хворобу тощо.
Подано їхню загальну характеристику, етіологію, епідеміологію, патогенез, клінічні прояви, ускладнення, діагностику та диференціальну діагностику, лікування, профілактику наведених хвороб.
Особливу увагу приділено питанням біобезпеки, біотероризму та протидії їм.
Використано матеріали та рекомендації ВООЗ, дані вітчизняних і зарубіжних публікацій провідних фахівців, клінічні протоколи надання медичної допомоги МОЗ України.
Матеріал викладено на сучасному науковому рівні відповідно до чинних міжнародних рекомендацій, адаптовано до нових навчальних програм.
Книга призначена для студентів медичних закладів вищої освіти, лікарів‑інтернів, курсантів закладів післядипломної освіти, лікарів і медичних сестер практичної охорони здоров’я, викладачів.

Содержание книги Соціально значущі та особливо небезпечні інфекційні хвороби: навчальний посібник / К.В. Юрко, Г.О. Соломенник

Умовні скорочення
Передмова
Частина 1. Загальні відомості про інфекційні хвороби
Розділ 1. Еволюція поглядів на інфекційний процес
Розділ 2. Діагностика, лікування й основи профілактики інфекційних хвороб
Розділ 3. Структура та режим роботи інфекційного стаціонару (відділення). Кабінети щеплень. Поняття про внутрішньолікарняні інфекції
Частина 2. Соціально значущі інфекційні хвороби
Розділ 4. Керовані інфекції
4.1. Туберкульоз
4.2. дифтерія
4.3. Поліомієліт
4.4. Кір
Розділ 5. Гемоконтактні інфекції
5.1. Гепатит В
5.2. Гепатит С
5.3. ВІЛ-інфекція/СНIД
Розділ 6. Тропічні хвороби
6.1. Малярія
6.2. Гельмінтози
6.3. Лепра
Розділ 7. Інфекції, що передаються статевим шляхом
7.1. Сифіліс
7.2. Гонорея
7.3. Сечостатевий трихомоноз
7.4. Генітальний герпес
Частина 3. Особливо небезпечні інфекції
Розділ 8. Міжнародні медико-санітарні правила
Розділ 9. Карантинні інфекції
9.1. Холера
9.2. Чума
9.3. Жовта гарячка
9.4. Коронавірусна хвороба 2019 (COVID-19)
Розділ 10. Біобезпека та біотероризм
10.1. Поняття про біологічну зброю
10.2. Біологічна безпека та білогічний захист
10.3. Біологічний тероризм: особливості й тактика протидії
Предметний покажчик
Література

Авторы книги Соціально значущі та особливо небезпечні інфекційні хвороби: навчальний посібник / К.В. Юрко, Г.О. Соломенник

К.В. Юрко — завідувач кафедри інфекційних хвороб Харківського національного медичного університету, доктор медичних наук, професор.
Г.О. Соломенник — доцент кафедри інфекційних хвороб Харківського національного медичного університету, кандидат медичних наук.

Характеристики книги Соціально значущі та особливо небезпечні інфекційні хвороби: навчальний посібник / К.В. Юрко, Г.О. Соломенник

Издательство: Всеукраинское специализированное издательство «Медицина»
Форма: печатная книга (издание)
Вид: учебное пособие
Язык: украинский
Год: 2023
Количество страниц: 255 (черно-белые)
Обложка: мягкая
Формат:
60х90/16 (14,5х21,5 см)
Вес: 403 г
ISBN: 978-617-505-933-3 (9786175059333)
Анна Іванівна
2023-08-23 12:01:41
Невелика за обсягом, але дуже змістовна книга і надзвичайно актуальна в сьогоднішніх умовах зростання міжнародних зв'язків, масових міграцій та військових конфліктів. Книгою задоволена, авторам велика подяка!
Ответить
Степан Сергієнко
2023-06-21 23:18:20
Дякую за швидку доставку. Актуальність книги у наш час поза всяким сумнівом. Забрудненісь води та повітря, нестача та низька якість харчових продуктів.Це сумні наслідки війни, які можуть призвести до погіршення епідеміологічних ситуацій та поширеню інфекцій. Рекомендую книгу для інфекціоністів, епідеміологів та організаторів громадського здоров’я.
Ответить

1

Добавить отзыв

Введите символы: *
captcha
Обновить

На этой странице можно ознакомиться и купить по издательской цене учебное пособие авторов К.В. Юрко, А.О. Соломенник Социально значимые и особо опасные инфекционные болезни на украинском языке, а также бесплатно прочитать онлайн фрагмент книги и скачать информацию о ней. ВСИ «Медицина»