Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Ріст і розвиток людини: підручник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.С. Тарасюк, Н.В. Титаренко, І.Ю. Андрієвський та ін.; за ред. В.С. Тарасюка, І.Ю. Андрієвського. — 2-е вид., випр.

Ріст і розвиток людини: підручник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.С. Тарасюк, Н.В. Титаренко, І.Ю. Андрієвський та ін.; за ред. В.С. Тарасюка, І.Ю. Андрієвського. — 2-е вид., випр.

71063
Продана, не перевидається
 
 
Автори: за ред. В.С. Тарасюка, І.Ю. Андрієвського
Гриф: затверджено МОЗ України
Аудиторія: для студентів вищих медичних закладів I—IІІ рівнів акредитації
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2013
Кількість сторінок: 400
ISBN: 978-617-505-248-8
Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Ріст і розвиток людини: підручник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.С. Тарасюк, Н.В. Титаренко, І.Ю. Андрієвський та ін.; за ред. В.С. Тарасюка, І.Ю. Андрієвського. — 2-е вид., випр.

Підручник створено за новою навчальною програмою. У книжці розглядається організм людини в періоди ембріонального розвитку плода, дитячого віку, статевого дозрівання, зрілості та старечого віку. Висвітлюються особливості розвитку органів, їх будови, функцій залеж но від віку. Визначені сучасні методики фізикального обстеження організму людини. По-новому розглянуто проблеми пацієнта, що дозволяє дипломованій медичній сестрі традиційно здійснювати догляд за хворим, надавати невідкладну медичну допомогу, а бакалавру медицини — самостійно встановлювати сестринський діагноз і планувати свою діяльність відповідно до вимог сучасного медсестринського процесу.
Наведені тестові завдання дозволяють краще засвоїти матеріал.
Для студентів вищих медичних навчальних закладів І—IІI рівнів акредитації. Буде також корисною для медичних сестер та бакалаврів медицини.

Зміст книги Ріст і розвиток людини: підручник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.С. Тарасюк, Н.В. Титаренко, І.Ю. Андрієвський та ін.; за ред. В.С. Тарасюка, І.Ю. Андрієвського. — 2-е вид., випр.

Вступ | Модуль 1. ВІКОВІ ЗМІНИ ОРГАНІВ І СИСТЕМ | Модуль 2. ПСИХІЧНИЙ РОЗВИТОК ЛЮДИНИ В РІЗНІ ПЕРІОДИ ЖИТТЯ. ЗДОРОВ’Я БАТЬКІВ І РОЛЬ ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї | Модуль 3. ВПЛИВ РІЗНИХ ЧИННИКІВ НА РІСТ І РОЗВИТОК ЛЮДИНИ | Модуль 4. ХАРЧУВАННЯ В РІЗНІ ВІКОВІ ПЕРІОДИ | Відповіді до тестових завдань | Література

Автори книги Ріст і розвиток людини: підручник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.С. Тарасюк, Н.В. Титаренко, І.Ю. Андрієвський та ін.; за ред. В.С. Тарасюка, І.Ю. Андрієвського. — 2-е вид., випр.

за ред. В.С. Тарасюка, І.Ю. Андрієвського

Характеристики книги Ріст і розвиток людини: підручник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.С. Тарасюк, Н.В. Титаренко, І.Ю. Андрієвський та ін.; за ред. В.С. Тарасюка, І.Ю. Андрієвського. — 2-е вид., випр.

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: підручник
Мова: українська
Рік: 2013
Кількість сторінок: 400
Обкладинка: тверда
Формат: 60х90/16
Вага: 495 г
ISBN: 978-617-505-248-8

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Ріст і розвиток людини: підручник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.С. Тарасюк, Н.В. Титаренко, І.Ю. Андрієвський та ін.; за ред. В.С. Тарасюка, І.Ю. Андрієвського. — 2-е вид., випр. (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже www.medpublish.com.ua — це офіційний сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де можна отримати докладну інформацію (фото, характеристики, зміст, опис, автори, відгуки, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно скачати (завантажити) і читати онлайн фрагменти книг, а також швидко і недорого їх придбати.
Щоб замовити книги через веб-сайт ВСВ «Медицина», не потрібно багато часу і докладати великих зусиль. Це можна зробити дешево і просто. Замовте оперативну доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Суми, Чернівці, Львів, Чернігів, Дніпропетровськ, Рівне, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Полтава, Кременчук, Черкаси, Миколаїв, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Луганськ, Луцьк, Кіровоград, Харків, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте: (044) 581-15-67, 537-63-62.