Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд вихідні)

Повідомлення щодо випуску 2-го і 3-го томів видання «Медицина за Девідсоном: принципи і практика»

Повідомлення щодо випуску 2-го і 3-го томів видання «Медицина за Девідсоном: принципи і практика»

16.01.2021

Шановні замовники.

На жаль, вихід другого тому «Медицина за Девідсоном: принципи і практика» знову затримався.

У планових роботах по перекладу та науковому редагуванню узгоджено відбулися суттєві затримки. Частково через зовнішні причини: наукові редактори не могли повноцінно працювати, зважаючи на COVID-19, хвороби та локдауни. Частково з внутрішніх причин — це найбільший том з трьох томів, до роботи над яким залучено великий колектив з різних міст України, і узгодити їхню роботу надзвичайно складно.

Усвідомлюючи свою відповідальність, ми просимо поставитися до нас з розумінням: ми пішли на перенесення строків випуску другого та третього томів книги, хоча це для нас збитково і фінансово, і морально. Це для нас певний компроміс.

Де ми залишаємося безкомпромісними — це якість перекладу і наукового редагування цієї книги.

У сьогоднішній невизначеній ситуації важко встановити точну дату виходу книги. Але ми хочемо зорієнтувати Вас, що другий і третій томи вийдуть майже з невеликим інтервалом часу — орієнтовно до кінця квітня-травня цього року.

Клієнтам, що зробили попередню оплату і не готові чекати, ми повернемо кошти за першої вимоги.

Але наберемося терпіння і ми з Вами отримаємо якісний переклад українською мовою бестселера, яким вже більше 70 років користуються лікарі-практики і студенти-медики в усьому світі. Ваше терпіння буде винагороджено.

З вибаченням за затримку та побажаннями здоров’я,
головний редактор О.В. Легостаєва