Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:00 до 16:30 (Сб, Нд вихідні)

Охорона праці в медичній галузі: навчально-методичний посібник (ВНЗ ІV р. а.) / О.П. Яворовський, М.І. Веремей, В.І. Зенкіна та ін. — 2-е вид., випр.

Охорона праці в медичній галузі: навчально-методичний посібник (ВНЗ ІV р. а.) / О.П. Яворовський, М.І. Веремей, В.І. Зенкіна та ін. — 2-е вид., випр.

74622
Немає в наявності
 
 
Автори: Олександр Петрович Яворовський, Михайло Іванович Веремей, Валентина Іванівна Зенкіна та ін.
Гриф: рекомендовано МОН України
Аудиторія: для студентів вищих навчальних закладів — медичних університетів, інститутів та академій, лікарів-інтернів і лікарів-практиків

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2017
Кількість сторінок: 208 (чорно-білі)
ISBN: 978-617-505-569-4
Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Охорона праці в медичній галузі: навчально-методичний посібник (ВНЗ ІV р. а.) / О.П. Яворовський, М.І. Веремей, В.І. Зенкіна та ін. — 2-е вид., випр.

Навчально-методичний посібник підготовлений фахівцями кафедри гігієни праці і професійних хвороб Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. У ньому викладено загальні і спеціальні питання охорони праці в медичній галузі. Велику увагу приділено правовим і організаційним аспектам охорони праці; питанням гігієнічної характеристики умов праці медичних працівників, атестації робочих місць; розслідуванню та обліку професійних захворювань, нещасних випадків та аварій у лікувально-профілактичних закладах; гігієні та охороні праці в медичних закладах і виробничій безпеці медичного персоналу.
Для студентів вищих навчальних закладів — медичних університетів, інститутів та академій, лікарів-інтернів і лікарів-практиків.

Зміст книги Охорона праці в медичній галузі: навчально-методичний посібник (ВНЗ ІV р. а.) / О.П. Яворовський, М.І. Веремей, В.І. Зенкіна та ін. — 2-е вид., випр.

Змістовий модуль 1. Загальні питання охорони праці
Тема 1. Правові та організаційні питання охорони праці медичних і фармацевтичних працівників
Змістовий модуль 2. Спеціальні питання охорони праці в медичній галузі
Тема 2. Гігієнічна характеристика умов праці медичних працівників
Тема 3. Нещасні випадки й аварії у лікувально-профілактичних закладах, їх розслідування та облік
Тема 4. Гігієна та охорона праці в медичних закладах
Тема 5. Основи виробничої безпеки медичних працівників

Автори книги Охорона праці в медичній галузі: навчально-методичний посібник (ВНЗ ІV р. а.) / О.П. Яворовський, М.І. Веремей, В.І. Зенкіна та ін. — 2-е вид., випр.

О.П. Яворовський, М.І. Веремей, В.І. Зенкіна, Ю.О. Паустовський, В.Г. Сук, Г.А. Шкурко, Л.О. Куюн, К.С. Мурланова

Характеристики книги Охорона праці в медичній галузі: навчально-методичний посібник (ВНЗ ІV р. а.) / О.П. Яворовський, М.І. Веремей, В.І. Зенкіна та ін. — 2-е вид., випр.

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: навчально-методичний посібник
Мова: українська
Рік: 2017
Кількість сторінок: 208 (чорно-білі)
Обкладинка: тверда
Формат: 60х90/16
Вага: 316 г.
ISBN: 978-617-505-569-4

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Охорона праці в медичній галузі: навчально-методичний посібник (ВНЗ ІV р. а.) / О.П. Яворовський, М.І. Веремей, В.І. Зенкіна та ін. — 2-е вид., випр. (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже medpublish.com.ua — це офіційний сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де можна отримати докладну інформацію (фото, відгуки, опис, зміст, автори, характеристики, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно скачати (завантажити) і читати онлайн фрагменти книг, а також швидко і недорого їх придбати.
Щоб замовити книги через сайт ВСВ «Медицина», не потрібно докладати великих зусиль. Це можна зробити просто і дешево. Замовте доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Миколаїв, Львів, Кіровоград, Рівне, Харків, Дніпропетровськ, Хмельницький, Тернопіль, Вінниця, Чернівці, Ужгород, Запоріжжя, Черкаси, Житомир, Івано-Франківськ, Суми, Полтава, Луганськ, Кременчук, Луцьк, Чернігів, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте: (044) 537-63-62, 581-15-67.