Телефоны

044-235-16-29, 050-336-86-07

с 8:00 до 16:30 (Сб, Вс выходные)

Обновленное 11-е издание «Основи патології за Роббінсом і Кумаром» поступило в продажу!

Обновленное 11-е издание «Основи патології за Роббінсом і Кумаром» поступило в продажу!

27.02.2024
Поступила в продажу книга для студентов медицинских учреждений высшего образования, врачей-интернов, врачей-практиков: «Основи патології за Роббінсом і Кумаром: 11-е видання / Віней Кумар, Абул К. Аббас, Джон К. Астер та ін.»
 
 
«Основи патології за Роббінсом і Кумаром» — зручне, стисле і гарно ілюстроване видання, у якому сучасним студентам пропонується усебічний виклад базового курсу патології від найавторитетніших фахівців у цій галузі. Оновлене 11-е видання ґрунтовно висвітлює ключові патологічні процеси й перевірені часом інструменти макро- та мікроскопічного аналізу. Водночас велику увагу приділено клініко-патологічним кореляціям і впливу молекулярної патології на медичну практику. Неймовірні ілюстрації та схеми полегшують засвоєння й запам’ятовування складних понять.
• Повністю оновлено клінічні теми.
Наведено високоякісні мікро- і макрофотографії та рентгенологічні знімки, а також нові ілюстрації й понад 150 нових схем, які допомагають узагальнити інформацію про ключові або складні механізми захворювань.
До кожного розділу додано новий підрозділ «Резюме» з ключовими висновками у вигляді маркованих списків, що допоможуть зосередитися на фундаментальних принципах.
Уміщено таблиці відповідних лабораторних досліджень для кожного розділу, які чітко пов’язують патофізіологію хвороби й діагностичні тести.
У кожному розділі висвітлено патогенез, морфологію та патофізіологічні аспекти.
Ширше охоплено різні групи населення, зокрема додано клінічні фотографії уражень шкіри різних типів і новий розділ, присвячений взаємозв’язку соціально визначеної раси та стану здоров’я пацієнтів.