Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд вихідні)

Клінічне медсестринство в педіатрії: підручник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.С. Тарасюк, Н.В. Титаренко, І.В. Паламар та ін.; за ред. В.С. Тарасюка. — 2-е вид., переробл. і допов.

Клінічне медсестринство в педіатрії: підручник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.С. Тарасюк, Н.В. Титаренко, І.В. Паламар та ін.; за ред. В.С. Тарасюка. — 2-е вид., переробл. і допов.

В наявності
38 грн
Автори: Володимир Семенович Тарасюк, Наталія Василівна Титаренко, Інна Володимирівна Паламар та ін.; за редакцією Володимира Семеновича Тарасюка
Гриф: затверджено МОН України
Аудиторія: для студентів вищих медичних закладів освіти I—IІІ рівнів акредитації за спеціальністю “Сестринська справа”
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво "Медицина"
Мова: українська
Рік: 2010
Кількість сторінок: 200
ISBN: 978-617-505-086-6
Всеукраїнське спеціалізоване
видавництво «Медицина»

Опис книги Клінічне медсестринство в педіатрії: підручник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.С. Тарасюк, Н.В. Титаренко, І.В. Паламар та ін.; за ред. В.С. Тарасюка. — 2-е вид., переробл. і допов.

Підручник підготовлено відповідно до вимог навчальної програми Міністерства охорони здоров’я України щодо розвитку медсестринства та його ступеневої підготовки. У виданні висвітлено особливості догляду та лікування дітей з різними видами патології. Для кращого запам’ятовування й аналізу матеріалу розроблені схеми зв’язку проблем пацієнта з причинами захворювань, їхнім розвитком, невідкладною допомогою та доглядом за хворими, а також таблиці диференціальної діагностики захворювань.
Для самостійної роботи студентів запропоновано тестові завдання й ситуаційні задачі з відповідями.
Для студентів вищих медичних навчальних закладів I–III рівнів акредитації, медичних сестер практичної охорони здоров’я, викладачів.

Зміст книги Клінічне медсестринство в педіатрії: підручник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.С. Тарасюк, Н.В. Титаренко, І.В. Паламар та ін.; за ред. В.С. Тарасюка. — 2-е вид., переробл. і допов.

Розділ 1. Захворювання у новонароджених | Розділ 2. Захворювання в дітей раннього віку | Розділ 3. Захворювання органів дихання | Розділ 4. Дитяча кардіологія | Розділ 5. Захворювання системи крові | Розділ 6. Захворювання травної системи | Розділ 7. Захворювання сечової системи | Самостійна робота | Додаток |Список скорочень | Список літератури

Автори книги Клінічне медсестринство в педіатрії: підручник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.С. Тарасюк, Н.В. Титаренко, І.В. Паламар та ін.; за ред. В.С. Тарасюка. — 2-е вид., переробл. і допов.

В.С. Тарасюк

Характеристики книги Клінічне медсестринство в педіатрії: підручник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.С. Тарасюк, Н.В. Титаренко, І.В. Паламар та ін.; за ред. В.С. Тарасюка. — 2-е вид., переробл. і допов.

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: підручник
Мова: українська
Рік: 2010
Кількість сторінок: 200
Обкдадинка: тверда
Формат: 70х90/16
Вага: 340 г
ISBN: 978-617-505-086-6

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Клінічне медсестринство в педіатрії: підручник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / В.С. Тарасюк, Н.В. Титаренко, І.В. Паламар та ін.; за ред. В.С. Тарасюка. — 2-е вид., переробл. і допов. (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже medpublish.com.ua — це офіційний сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де Ви можете переглянути докладну інформацію (фото, характеристики, зміст, опис, відгуки, автори, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно читати онлайн і скачати (завантажити) фрагменти книг, а також швидко і недорого їх придбати.
Щоб замовити книги через сайт ВСВ «Медицина», не потрібно багато часу і докладати великих зусиль. Це можна зробити дешево і просто. Замовте оперативну доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Кременчук, Суми, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луганськ, Львів, Чернівці, Черкаси, Вінниця, Харків, Миколаїв, Житомир, Рівне, Чернігів, Хмельницький, Кіровоград, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Дніпропетровськ, Ужгород, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте: (044) 581-15-67, 537-63-62.