Телефоны

044-235-16-29, 050-336-86-07

с 8:00 до 16:30 (Сб, Вс выходные)

Новинка «Практична пародонтологія» Кеннета Итона, Филипа Овера в наличии!

Новинка «Практична пародонтологія» Кеннета Итона, Филипа Овера в наличии!

22.11.2023
Новая книга для студентов старших курсов, которые овладевают стоматологией, гигиеной и терапией, а также для стоматологов, гигиенистов и терапевтов: «Практична пародонтологія: 2-е видання / Кеннет Ітон, Філіп Овер»
 
 
Незамінний практичний посібник з лікування пацієнтів із захворюваннями пародонта.
Друге видання цієї популярної книги є стислим і зручним посібником, який підвищить упевненість студентів і лікарів щодо всіх аспектів лікування захворювань пародонта.
«Практична пародонтологія» містить науково обґрунтовану інформацію з основ клінічної пародонтології, викладену всесвітньо відомими авторами в доступний і практичний спосіб. Посібник охоплює всі аспекти дисципліни, а саме: етіологію захворювань пародонта, тактику лікування, навчання пацієнтів, педіатричну допомогу та взаємозв’язок пародонтології з іншими стоматологічними дисциплінами, зокрема імплантологією і ортодонтією. Книга буде корисною для студентів старших курсів, які опановують стоматологію, гігієну й терапію. Вона також дуже актуальна для стоматологів, гігієністів і терапевтів як джерело сучасної, науково обґрунтованої інформації з пародонтології.
• Застосовано практичний підхід, який наближає навчання до життя.
• Доступний стиль, огляди розділів, навчальні цілі та вставки з ключовими моментами, що полегшують повторення матеріалу.
• Кольорові ілюстрації для пояснення складних процесів.
• Новий розділ про імплантати.
• Відповідає рекомендаціям Європейської федерації пародонтології і Британського товариства пародонтології та імплантології щодо догляду й лікування пацієнтів із пародонтитом.