Телефони

044-235-16-29, 050-336-86-07

з 8:30 до 17:30 (Сб, Нд вихідні)

У видавництві «Медицина» можна розрахуватись карткою єПідтримка! 1000 грн від держави

У видавництві «Медицина» можна розрахуватись карткою єПідтримка! 1000 грн від держави

14.12.2021
 
Кожен повнолітній українець, який одержав два щеплення проти коронавірусної хвороби й має відповідний сертифікат в додатку «Дія», може відкрити банківську картку «єПідтримка» і отримати на неї 1000 грн державної допомоги. Гроші можна витрати на різні послуги, у тому числі на купівлю книг.
 
У вас є чудова нагода скористатися державною допомогою і придбати медичну літературу на сайті видавництва «Медицина»: https://www.medpublish.com.ua.
 
Хто може отримати грошову допомогу?
• Повнолітні громадяни України.
• З повним курсом вакцинації.
• Мають «зелений» COVID-сертифікат у застосунку «Дія».
• Оформили спеціальну банківську картку «єПідтримка».
 
Як отримати виплату?
• Крок 1: оформіть спеціальну картку «єПідтримка» в застосунку банку або офлайн-відділенні. Вам потрібно бути клієнтом одного з банків-партнерів або бути готовим відкрити в них новий рахунок: «А-Банк», «Альфа-Банк», «Izibank», «Монобанк», «Ощадбанк» «Приватбанк», «Райфайзен Банк» «Укргазбанк» (список банків поповнюється).
• Крок 2: завантажте застосунок «Дія» та авторизуйтесь у ньому.
• Крок 3: переконайтесь, що у вас є «зелений» COVID-сертифікат.
• Крок 4: зайдіть у розділ «Послуги».
• Крок 5: знайдіть послугу «єПідтримка».
• Крок 6: виберіть для виплати картку «єПідтримка».
• Крок 7: очікуйте зарахування грошей від Мінекономіки.
 
Як оформити картку «єПідтримка»?
• Онлайн: завантажте застосунок банку та оформіть картку «єПідтримка».
• Офлайн: зайдіть до фізичного відділення та попросіть оформити картку «єПідтримка» у наступних банках: «А-Банк», «Альфа-Банк», «Izibank», «Монобанк», «Ощадбанк» «Приватбанк», «Райфайзен Банк» «Укргазбанк».
 
Якщо сума до сплати понад 1000 грн, чи можна доплатити різницю з іншої картки?
Замовлення можна оплатити частинами. Для цього, наприклад, на сайті замовте і оплатіть карткою «єПідтримка» книгу «Інфекційні хвороби у дітей», вартість якої на сьогодні становить 1000 грн. При оформленні замовлення в полі «Коментар» зазначте, що ви хочете замість цієї книги придбати інші книги і вкажіть їх. Наш оператор зателефонує вам і порахує згідно змін нову суму замовлення. Якщо нова сума замовлення буде більшою за 1000 грн, менеджер сформує і відправить вам рахунок з сумою, яку потрібно доплатити.
 
Шановні клієнти, зверніть увагу!
Зробити замовлення та сплатити карткою «єПідтримка» можна тільки після зарахування на неї коштів.
Оплатити карткою «єПідтримка» замовлені книги можна лише на нашому сайті. На ресурсі Укрпошти, Нової Пошти та інших служб доставки оплатити наші книги карткою «єПідтримка» немає можливості.
Замовлення відправляються близько 15 робочих днів, можливі затримки у зв'язку з навантаженням.
Звертаємо вашу увагу, що спочатку виконуються замовлення, оплачені на сайті видавництва банківськими картками (включно з картками «єПідтримка»), а потім ті замовлення, які оплачуються післяплатою при отриманні. Замовлення «в один клік» потребують більше часу для опрацювання. Для доставки рекомендуємо обирати Нову Пошту. У Києві замовлені книги можна забрати самовивозом або безпосередньо придбати, зокрема й за допомогою картки «єПідтримка», у нашій книгарні «Абзац» з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:30 (метро «Золоті ворота», вул. Стрілецька, 28, тел.: (050) 336-86-08).
Дякуємо вам за замовлення і перепрошуємо за тимчасові незручності — ми робимо все можливе, щоб нормалізувати строки доставки замовлень.