Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд - вихідний)

Педіатрія: підручник (ВНЗ ІV р. а.) / Т.О. Крючко, О.Є. Абатуров, Т.В. Кушнерева та ін.; за ред. Т.О. Крючко, О.Є. Абатурова. — 2-е вид. випр.

Педіатрія: підручник (ВНЗ ІV р. а.) / Т.О. Крючко, О.Є. Абатуров, Т.В. Кушнерева та ін.; за ред. Т.О. Крючко, О.Є. Абатурова. — 2-е вид. випр.

74515
Немає в наявності
 
 
Автори: Тетяна Олександрівна Крючко, Олександр Євгенійович Абатуров, Тетяна Вікторівна Кушнерева та ін.; за редакцією Тетяни Олександрівни Крючко, Олександра Євгенійовича Абатурова
Гриф: затверджено МОН України
Аудиторія: для студентів стоматологічних факультетів вищих медичних навчаль­них закладів IV рівня акредитації
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2016
Кількість сторінок: 208 + 2 кольор. вкл.
ISBN: 978-617-505-514-4
ВСВ «Медицина»

Опис книги Педіатрія: підручник (ВНЗ ІV р. а.) / Т.О. Крючко, О.Є. Абатуров, Т.В. Кушнерева та ін.; за ред. Т.О. Крючко, О.Є. Абатурова. — 2-е вид. випр.

Національний підручник розроблено відповідно до навчальної про­грами з педіатрії для додипломної підготовки фахівців за спеціальністю "Стоматологія". Представлений матеріал охоплює сучасні аспекти етіоло­гії, патогенезу, діагностики, лікування та профілактики найпоширеніших соматичних та інфекційних захворювань дитячого віку, а також фізіології і патології дітей раннього віку. Містить матеріали для самостійної роботи та тестові завдання.
Для студентів стоматологічних факультетів вищих медичних навчаль­них закладів IV рівня акредитації.

Зміст книги Педіатрія: підручник (ВНЗ ІV р. а.) / Т.О. Крючко, О.Є. Абатуров, Т.В. Кушнерева та ін.; за ред. Т.О. Крючко, О.Є. Абатурова. — 2-е вид. випр.

Передмова | Фізичний і нервово-психічний розвиток дітей | Вигодовування та харчування здорових дітей | Захворювання респіраторного тракту, травної та сечової системи у дітей | Захворювання серцево-судинної системи і геморагічні діатези у дітей | Інфекційні захворювання дитячого віку. Імунопрофілактика дитячих інфекційних захворювань | Теми для самостійного вивчення | Еталони правильних відповідей на тестові завдання та задачі | Використана література | Предметний покажчик | Список використаних скорочень

Автори книги Педіатрія: підручник (ВНЗ ІV р. а.) / Т.О. Крючко, О.Є. Абатуров, Т.В. Кушнерева та ін.; за ред. Т.О. Крючко, О.Є. Абатурова. — 2-е вид. випр.

Т.О. Крючко, О.Є. Абатуров, Т.В. Кушнерева, О.М. Герасименко, О.О. Агафонова, І.М. Несіна, В.П. Остапенко

Характеристики книги Педіатрія: підручник (ВНЗ ІV р. а.) / Т.О. Крючко, О.Є. Абатуров, Т.В. Кушнерева та ін.; за ред. Т.О. Крючко, О.Є. Абатурова. — 2-е вид. випр.

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Форма: друкована книга (видання)
Вид: підручник
Мова: українська
Рік: 2016
Кількість сторінок: 208 + 2 кольор. вкл.
Обкдадинка: тверда
Формат: 60х90/16
Вага: 323 г
ISBN: 978-617-505-514-4

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити

Потрібно купити книгу Педіатрія: підручник (ВНЗ ІV р. а.) / Т.О. Крючко, О.Є. Абатуров, Т.В. Кушнерева та ін.; за ред. Т.О. Крючко, О.Є. Абатурова. — 2-е вид. випр. (українською мовою)? Ви звернулися за адресою. Адже www.medpublish.com.ua — це офіційний сайт й інтернет магазин Всеукраїнського спеціалізованого видавництва (ВСВ) «Медицина», де Ви можете переглянути докладну інформацію (фото, автори, опис, відгуки, зміст, характеристики, ціна) про випущену видавництвом літературу, безкоштовно скачати (завантажити) і читати онлайн фрагменти книг, а також недорого і швидко їх придбати.
Щоб замовити книги через веб-сайт ВСВ «Медицина», не потрібно багато часу і докладати великих зусиль. Це можна зробити просто і дешево. Замовте оперативну доставку в будь-яке місто по Україні: Київ, Суми, Вінниця, Полтава, Тернопіль, Запоріжжя, Чернівці, Чернігів, Дніпропетровськ, Луганськ, Миколаїв, Харків, Рівне, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Івано-Франківськ, Львів, Житомир, Луцьк, Хмельницький, Кіровоград, Херсон та в інші міста. Якщо у Вас виникли запитання, наші менеджери допоможуть: тел. (044) 537-63-62, 581-15-67.