Телефоны

044-235-16-29, 050-336-86-07

с 8:00 до 16:30 (Сб, Вс выходные)

Новое предложение: «Фармакологія: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / І.В. Луцак, К.М. Римарчук, Т.Р. Зубрицька та ін.»

Новое предложение: «Фармакологія: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / І.В. Луцак, К.М. Римарчук, Т.Р. Зубрицька та ін.»

04.01.2018
Предлагаем ознакомиться с новым изданием для студентов медицинских (фармацевтических) учебных заведений — училищ, колледжей и институтов медсестринства: «Фармакологія: навчально-методичний посібник (ВНЗ І—ІІІ р. а.) / І.В. Луцак, К.М. Римарчук, Т.Р. Зубрицька та ін.»
 
Навчально-методичний посібник з фармакології призначений для підготовки та проведення практичних занять, складений відповідно до чинної навчальної програми з фармакології для студентів вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладів за спеціальністю 226 «Фармація», затверджений МОЗ України.
Посібник дасть можливість ефективніше опрацьовувати навчальний матеріал, підвищить якість підготовки до практичного заняття та сприятиме формуванню фармакологічного мислення, професійних компетенцій.
У виданні до кожної теми подано практичні рекомендації з вивчення теми: її актуальність, професійну орієнтацію студентів, наведено перелік запитань, які розглядатимуться на занятті, план самопідготовки, фармакологічні ситуаційні задачі, матеріали щодо формування професійних умінь і навичок, тестові завдання тощо. Посібник містить додатки до кожного заняття, в яких наведено основні питання фармакобезпеки та фармацевтичної опіки під час застосування лікарських засобів, що полегшує процес самостійного опрацювання матеріалу.
Посібник розрахований і на позааудиторну підготовку студента й передбачає активне використання довідкової літератури з фармакології, що активізуватиме його пізнавальну діяльність і сприятиме впровадженню інноваційних форм і методів навчання.
Використання посібника на практичних заняттях з дисципліни надасть можливість студенту знати:
– класифікацію та номенклатуру сучасних лікарських засобів, їх фармакодинаміку, показання, протипоказання, побічну дію;
– порівняльну характеристику, питання фармакобезпеки та умови раціонального застосування лікарських засобів.
Опрацювання практичних завдань у навчально-методичному посібнику сприятиме формуванню таких умінь, як:
– розподіл лікарських препаратів за фармакологічними групами;
– проведення порівняльної характеристики лікарських препаратів та їх заміни на аналог, дозволений до відпуску без рецепта лікаря;
– здійснення фармацевтичної опіки тощо.
Цю методичну розробку можна застосовувати для підготовки до практичних занять з фармакології студентів вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладів — училищ, коледжів, академії, інститутів медсестринства.