Телефони

044-581-15-67,  044-537-63-62

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд вихідні)

Медичні книги для училищ, коледжів, інститутів медсестринства

Медичні книги для училищ, коледжів, інститутів медсестринства

Сортування:

Знайдено книг: 90

Показати ще
1234 

Медичні книги, література, посібники, підручники для медичних коледжів, училищ й інститутів медсестринства

В інтернет-магазині Всеукраїнського спеціалізованого видавництва «Медицина» представлений широкий вибір фахової книги для медичних коледжів, училищ й інститутів медсестринства. У нашому каталозі можна знайти навчальну літературу з різних напрямків медицини, яка підготовлена лише за діючими навчальними програмами. Ми працюємо з найдосвідченішими авторськими колективами, тому на наших віртуальних книжкових полицях Ви знайдете кращі медичні книги.

Даний розділ каталогу пропонує посібники, підручники для медичних училищ і коледжів, а також для інститутів медсестринства. У нас великий вибір якісної літератури для студентів і викладачів медичних навчальних закладів 1—3 рівнів акредитації, які дозволять отримати необхідні спеціалізовані знання в галузі медицини для ведення подальшої професійної діяльності. Весь асортимент медичної літератури має розумні ціни.

Посібники і підручники для медичних коледжів, училищ, інститутів медсестринства володіють виключно актуальною інформацією, яка буде корисна не тільки для студентів і викладачів, а й для практикуючих лікарів. У нас Ви знайдете провідні навчальні медичні книги, за допомогою яких можна отримати багато потрібної інформації, розширити кругозір, ознайомитися з проблемами і новими розробками в медичній сфері.
Наші менеджери роблять все, щоб клієнти на нашому сайті швидко отримали повну інформацію по книгам, тому кожне видання супроводжується детальним описом, прочитавши який можна скласти точне уявлення про продукти видавництва «Медицина» і переконатися в їх важливості при здобутті медичної кваліфікації.

Співпраця з інтернет-магазином від видавництва має багато переваг, основне з яких — низькі ціни. Купуючи тут медичні книги Ви зекономите гроші та час, тому що ціни у нас доступні і замовити книгу займає всього кілька хвилин. Вдалих покупок!